Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: ToxicPlayerTP
Login z serwera: ToxicPlayerTP
Nick osoby oskarżonej: Sogoterek
Powód napisania skargi: Oszustwo w sprawie pojazdu

Przybliżona data zdarzenia: 2019-03-31
Dowody: https://imgur.com/gallery/vXuHxv9
Opis sytuacji: Spotkałem ziomka na fellen tree on pisząc ze sprzeda tanio admirala 1.6 z zbugowanym up1. No i ja się zainteresowałem autem napisałem do niego żeby pokazał prędkość auta wszystko ładnie 190 maxymalnej prędkości tylko ja kasy nie miałem więc chciałem sprzedać swoją sabre a w innym wypadku chciałbym się z nim wymienić, niestety odmówił. Drugiego dnia czyli 31 marca 2019r napisał do mnie czy mam kasę napisałem mu że nie mam moge mu dać sabre jak już to jeszcze dopłacić nie zgodził się to sprzedałem sabre i to miał być admiral czarny z felagami a sie okazało że to jest czerwony admiral 1.6 bez zbugowanego up1 i nie ten co sie umawialiśmy i pisał przed transakcją że to ten co mi pokazywał 
Coś od siebie: Chciałbym by zrozumiał że nie należy oszukiwać graczy bo właśnie tak się kończą oszustwa, skargą 
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: Dam pod tematem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także wiec, przyznaje sie, na poczatku mialem sellnac zwyklego admirala graczu, lecz nastepego dnia posiadalem combi, napisalem mu ze mam tanio mam na sell i chwile popisalismy stwierdzil ze sellnie sabre za 35.500 i kupi mojego admirala no to tak zrobil, poinformowalem gracza ze owy admiral to inna wersja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz mogl mnie poprosic o zobaczenie innej wersji (combi) i mysle ze nie byloby z tym problemu, lecz on tylko zapytal gdzie stoi, zrozumialem to tak ze chce sie dowiedziec gdzie owy admiral bedzie sie znajdowal. A i z tym up1, oddasz do przecho koniec buga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dokonca rozumialem o co ci chodzi, w tamtym momencie myslalem ze chodzi ci ze to kompletnie inna marka pojazdu, no sorry..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności