Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] KOSMICZNY MOONBEAM


flex.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.04.2019 o 20:51, flex. napisał:

Cześć!
Obiecałem w swoim statusie że jak dobije 500 reputacji na naszym 4Lifowskim forum to zorganizuje kolejny konkurs. Także oto i on! :4l:

image.png.3fbe0ce7c53f953388aa58a5f277f525.png

Dziś przychodzę do was z Kosmicznym Moonbeamem!
Posiada on felgi o ID 1075, które świetnie wpasowują się w ten przecudownie dostosowany kolor.
Jednostka napędowa (1.6 benzyna), która znajduję się pod maską powoduje, że ten wóz potrafi osiągnąć niemożliwe prędkości maksymalne! (aż 115 VMAXU)
Jego aerodynamiczność jest obiecująca, nie pozostawia wiele do życzenia. Sami spójrzcie na fotki, które załączyłem niżej!
Samochód został sprowadzony z Ukrainy, poprzedni właściciel twierdził że jeździł nim tylko do kościoła w niedziele.
Prędkości maksymalnej nie sprawdzałem, po prostu boję się skutków jakie mogłyby nastąpić. 


Nbv3Mhv.jpg?1

dKwAmdJ.jpg?1

Co trzeba zrobić żeby wygrać?

 - Polubić ten post :4l:

- Zostawić jakiś komentarz, obojętnie jaki :hah:

- Warto również zostawić obserwację na moim profilu, tam zostaną ogłoszone wyniki! ;]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki będą ogłoszone, wtedy kiedy uznam, że jest już wystarczająca ilość osób, które spełniły powyższe wymagania. (Nie dłużej niż 5 dni)

Na jakiej podstawie będę losował zwycięzce? Pomoże mi w tym strona random.org

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, ta rakieta jest jedyna w swoim rodzaju (chyba).

Fajne autko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin