Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SELL] Infernus 2.2 FT !! COSSACK FURKA dla Milionerów :D


adus12135
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Infernus
ID: 41298
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 7k
Dodatki: FT bez UP2 | Czyli - UP1/3 | Lampy (
███) | Licznik (███) | Atrapa ID (1010) | Wykrywacz | Ogranicznik | CB Radio | Fele malowane | Stereo | Bak 90dm3 | LPG 75dm3.
Cena: 3 Miliony 150 tysięcy.
Coś od siebie: Kozak Furka V-max ok 275km/h.
SS’y: Dodam jak wrócę do domu.

2z2BDTq.jpg

 

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Domciol napisał:

Jeżeli nie kupie od gracza MaciekMaster to chętnie kupie od ciebie , zacznę od 2.8kk, najwcześniej mogę kupić 10kwietnia i oczywiście tylko gotówka 

No Offka dobra na start ale napewno za tyle nie oddam, a poczekać mogę ile trzeba iż tego konkretnego infka mam już z 3-4 miesiące i jakoś bardzo mi na sprzedaży nie zależy, więc jak nie będzie dobrej offki to inf zostanie u mnie. Tak btw ty nie masz już infka :)

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, adus12135 napisał:

No Offka dobra na start ale napewno za tyle nie oddam, a poczekać mogę ile trzeba iż tego konkretnego infka mam już z 3-4 miesiące i jakoś bardzo mi na sprzedaży nie zależy, więc jak nie będzie dobrej offki to inf zostanie u mnie. Tak btw ty nie masz już infka :)

Nie mam Infka, mam pełno innych wartościowych aut lecz nie będę ich sprzedawał, tylko dokopie węgiel powiem ci odrazu ze maxymalnie dam ci 3kk tego 10-tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin