Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] BESTIA TZN. WALTON


mvrcin777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was w konkursiku o Waltona!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dzisiaj przychodzę do was z Waltonem 1.2, niestety 1.2 ale co tu narzekać, jak za darmo to brać.
Samochód sprowadzony z Niemiec, somsiad płakał jak sprzedawał. Nawet ostatnio dzwonił aby posłuchać ryk silnika tej bestii. 
Maksymalna prędkość tego auta jest dla mnie niewiadoma, Niemiec mówił, żeby go aż tak nie przepalać, tak więc nie ryzykowałem.
Jego kształt i piękny wygląd nie pozostawia nic do życzenia.
Zdjęcia tego cudeńka są tutaj - https://imgur.com/a/dVPxSU2.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co zrobić aby wygrać?

- Polubić post :4l:
- Napisać milutki komentarz :)
- Jeśli chcecie możecie zaobserwować mój profil, ponieważ tam znajdą się wyniki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki ogłoszę, jak będzie fajna ilość komentarzy (max 5 dni) 
Wylosować zwycięzce pomoże mi strona - 
random.org
Chyba każdy by chciał taką bestię, nie wiem jak wy, ale mi się płakać chce jak Niemcowi, choć pewnie był ukradziony. (jak wiadomo somsiad złodziej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin