Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam wszystkich.


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym powiedzieć że odchodze z serwera. Zapytacie się pewnie czemu, odpowiem wam tak : powodów jest naprawde wiele ale taki największy powod to brak czasu na rozgrywke. Dziekuje wszystkim którzy byli ze mna w odpowiednim momencie, gdy było trzeba. Wydaje mi sie, ze osiagnelem wszystko na tym serwerze co chcialem oprocz jednego: bycia w administracji serwera no ale nie wszystko mozna miec. Przejde do podziekowan:

 

1. Dziękuje calemu gangu FamouS a zwłaszcza :

- Michaler : Dzięki Ci za v-lidera gangu, mam nadzieje ze sie spisalem i dziekuje za okazana mi pomoc.

- xyz.Yanush : Rowniez dziekuje za szanse v-lidera i oczywiscie za pomoc ktora mi okazales.

- Pawelek : Najlepszy ziomek Ever, spedzone z toba chwile to dla mnie praktycznie zaszczyt. Dziekuje.

- delmor : Kolejny ziomeczek, naprawde spoko ziomek

- M-I-R-I-N-D-A : Kolejny ziomeczek, jeszcze raz gratuluje Supportera, nalezy Ci sie ta ranga. Oby tak dalej.

 

Jeszcze raz dziekuje calemu gangowi, trzymajcie sie i spelnienia wszelkich marzen.

 

2. Wszyscy pracownicy lub byli pracownicy TSA a zwłaszcza :

- BylemTu : Gratuluje Supportera, najlepszy szef na swiecie, oby tak dalej.

- BezCenzury : Gratuluje Supportera, zawsze pomagales kiedy bylo trzeba, sukcesow.

- Lukasz1393 : O tobie nie zapomne, dzieki za wszystko i mam nadzieje ze zaczniesz grac na 4life czesciej bo to swietny serwer.

- Fafusek : Dobry egzaminator, dalszych sukcesow w TSA i ogolnie na serwerze, wybieraj dobre osoby w rekrutacjach :D

- PiotreG : Nie zdany egzamin na busa, wciaz to pamietam ale trzymales mnie na duchu, dziekuje.

 

Dziekuje jeszcze raz calemu TSA.

 

3. Dziekuje calej administracji , tutaj nie musze wypisywac wyjatkow bo wszyscy jestescie znakomici, kazdy z was pomaga jak tylko moze, aby ten serwer byl fajny i dobry. Dziekuje za okazana mi pomoc :D

 

4. Pozdrowienia i podziekowania dla osob specjalnych, szczegolnych :

- rasta2121 : Tobie chyba nie musze mowic, za co Ci dziekuje , sam najlepiej o tym wiesz.

- Nukill : Hmm, szkoda ze nie jestes w FamouS, ale i tak jestes zarabisty, nie zmieniaj sie, zostan taki jaki jestes.

- Krystex : Nie ma co wiele mowic, jestes po prostu zajebis** , chyba o tym wiesz :D

- Truth : Zabawy , i nasz pamietny wypadek, bedzie mi tego brakowalo.

- Angel : Tobie Cejocie tez podziekuje, gratuluje dostania sie w koncu do TSA. Nie zwal tej szansy :D

 

 

Mozliwe ze o kims zapomnialem, naprawde, duzo osob mi pomagalo i wspieralo, gdyby nie wy nie istniałbym na tym serwerze a jednak istenieje jakos tam , chyba troche osob mnie zna. Gralem na tym serwerze ponad 600h i nie zaluje ani jednej sekundy. Mam nadzieje ze mnie w jakims stopniu zapamietacie, moze tak, moze nie.

 

Jeszcze raz dziekuje wszystkim. Zycze wszystkim samych sukcesow, bogactwa, slawy , tego czego mi sie nie udalo czyli bycia w administracji i wszystkiego co sobie tylko zapragniecie.

 

Więc, narka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin