Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na rekin.rw - oskarżony przez Dekioder


Dekoder.*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: rekin.rw
    Data i godzina zdarzenia: 10.04.2019 
    Pełen opis sytuacji: Tak byłem na dm bo kolega miał pościg było sapd helką jednego zabiłem za drugim biegłem i wyszedł  z dm i strzelił z paralizatora i zabrał mnie do helki wsadził mnie do wiezienia na 240 za wpisy, Co juz ostatnio siedziałem 216 minut ostatnio wsadzał mnie Junix17 nie mam dowodów ze siedziałem ale w logach jest, I @rekin.rwNapisał ze mam 8 wpisów a spytałem dwóch sapdow Janin i Kubasny. tutaj ss jak pisali ze nie mam wpisu https://imgur.com/RJebP6v
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowody jak leciałem do wiezienia https://imgur.com/a/DhNJpLg, chce być wypuszczony z wiezienia siedzę jeszcze mam okolo 200min, Prosiłem go o dowody ze wpisy miałem ale pm wylaczyl

 

Edytowane przez Dekioder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie, więc tak zacznę od samego początku. Był prowadzony pościg w okolicach Los Santos, jako iż uciekający ( @|Jestem*Kotem| ) został rozpoznany jako widniejący w wpisach naszego komputera, jako osoba najwyższa
stopniem oraz stażem podjąłem decyzje o mobilizacji jednostki S.W.A.T ,z tego względu iż podejrzany sprawiał ogromne zagrożenie dla cywili jak i samych funkcjonariuszy Police Department. Wylecieliśmy helikopterem jednostki S.W.A.T śledząc uważnie uciekający pojazd, w ten z dołu obserwator poinformował mnie że dobiegają strzały w kierunku naszej jednostki jako dowódca podjąłem decyzje o awaryjnym lądowaniu z zachowaniem szczególnej ostrożności na dachu jednego z budynków przy dzielnicy Idlewood. Po szybkim opuszczeniu helikoptera w stronę jednostki padły kolejne strzały, otworzyliśmy ogień zaporowy i schowaliśmy się za ścianą pustostanu w celu przeładowania broni. Po przeładowaniu idąc w szeregu ubezpieczając się wzajemnie dostrzegliśmy uciekającego ( @|Jestem*Kotem| ) zaszliśmy go od tyłu i obezwładniliśmy go za pomocą paralizatora Phazzer Enforcer. Po przerzuceniu zatrzymanego do jednostki Paul, w stronę funkcjonariuszy padł ogień raniąc jednego z nich. Okazało się iż strzały padły ze strony oskarżyciela ( @Dekioder ) został on złapany na gorącym uczynku co udokumentowała kamera zamocowana na hełmie dowódcy jednostki S.W.A.T 
(ucięło nick bo byłem skupiony na ucieczce a nie robieniu ss)
8lfhG0H.png
Po obezwładnieniu oskarżyciela przez jednego z funkcjonariuszy, został skuty, przeszukany i przetransportowany do jednostki lotniczej ze względu na brak wolnych radiowozów.
@Dekioder nie napisałem że miałeś 8 wpisów tylko, że miałeś wpis z 8 kwietnia.
Za co dostałeś 240min:
-Ostrzał SAPD 60min (2x60=120) 
- 3 wpisy (ucieczka za 20min, i 2 wpisy za odstrzał SAPD (4x30=120)
Co łącznie daje nam- 260min 
Dodatkowo Janin sprawdził cię po tym jak Cię wsadziłem czyli byłeś już czysty.

 

Z poważaniem                                     
LC1pXCk.png


 

Edytowane przez rekin.rw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dekioder napisał:

Moje punkty nie zostały wyzerowane po ostatnim pościgu jak mnie złapali i Teddy widział wszystko bo gonił mnie wtedy 

Nie rozumiem cię, czekam na wypowiedź zarządu wszystko co miałem do powiedzenia ująłem u góry.

P.s.

Moim zdaniem jest to infantylne zachowanie z twojej strony że strzelasz do funkcjonariuszy poza DM na co mam dowody ;)

Edytowane przez rekin.rw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rekin.rw napisał:

Nie rozumiem cię, czekam na wypowiedź zarządu wszystko co miałem do powiedzenia ująłem u góry.

P.s.

Moim zdaniem jest to infantylne zachowanie z twojej strony że strzelasz do funkcjonariuszy poza DM na co mam dowody ;)

Strzelam po za dm jak do ciebie strzelam jesteś na dm to uciekasz więc jak uciekasz to co nawet na mini mapie nie widać cię czy jesteś dm czy nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin