Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Koszulka z logiem.


DonKendzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wpadłem na pomysł żeby stworzyć koszulkę z logiem 4life.  Zrobiłem ją. Link do pobrania koszulki (w formacie .txd oraz .png do podglądu.)  : http://speedy.sh/75GTk/tshirtwhite.png Ale jest jedno ale. Podstawowy skin cj'a na serwerze z id 0 lub 1 ma czarną koszulkę. Proszę o zamianę koszulki czarnej na koszulkę którą wykonałem. Z góry dziękuję. Cyprian Celmer. :) Tutaj podgląd. Jeśli jakiś gracz chce zobaczyć bez pobierania pliku. Jeszcze raz dziękuję. Cyprian :D

 

 

53b94c435b78e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm robota w 2 min.

Jako iż bawię się troszkę skinami powiem tak, postaraj się bo to jest koszulka z neta + napis wklejone logo forum.

Poświęc więcej czasu i zrób to ładniej.

Jeśli nie masz.ochoty lub nie umiesz mogę Cię wyręczyć, ponieważ to spoko pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Remix jeśli chcesz możesz mnie czegoś nauczyć. Lub po prostu zrobić to lepiej i wrzucić. Nie bawię się w takie rzeczy ale chcę uczestniczyć w ,,życiu'' serwera. Mam jeszcze 1 pomysł ale to już nie model,ubranie itp. Później zobaczycie. Może powtarzam może dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin