Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] Do wygrania Walton i 5.000 PLN


basherdigga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym was poinformować, iż dziś robimy konkurs o demona prędkości Waltona i 5.000 PLN.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jak będzie przebiegało losowanie? Zwycięzca będzie losowany na stronie https://www.random.org/ .

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Co trzeba zrobić aby wygrać? Aby wygrać trzeba:

-Obserwować mój profil na forum

-Napisać komentarz pod tym postem ze wzorem

-Dać :4l: pod tym postem

-Subskrybować mój kanał

-Ustawić subskrypcje na YouTube na PUBLICZNE

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Gdzie pojawią się wyniki? Wyniki pojawią się na moim kanale na YouTube.

Warto zostawić tam dzwoneczek aby wiedzieć kiedy pojawią się wyniki.

Mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5ku46Nt_7n_EKxTecJBl5Q?view_as=subscriber

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wzór:

Nick z serwera:

PID:

Czy subskrybujesz mój kanał: TAK/NIE

Link do twojego konta na YouTube:

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

POWODZENIA!:D

 

Edytowane przez Basher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Adek_PL

PID: 161328

Czy subskrybujesz mój kanał: TAK

Link do twojego konta na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCHPVT1a8xTkbm9M2_-HezEw?view_as=subscriber 

*P.S Nie nagrywam tam MTA, chcesz to napisz komentarz to przypnę ci serduszko*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin