Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Domki na dzielnicy Creek Las Venturas


nazwa=masked
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, postanowiłem wykonać dzielnice mieszkalną na Creek w LV. Wymapowałem ją, ponieważ brakuje miejsc aby gracz mógł sobie parkować swoje auta. Ktoś może się doczepić że "Gościu przecież jest tyle domków wolnych w LV, LS, góra SF" ,no tak i właśnie niech ta osoba się zastanowi DLACZEGO są wolne. Na tych domkach zmieści się max 3 auta i już brak miejsca na pozostałem. Są jeszcze inne domki co mają sporo miejsca. Niestety albo ktoś je opłaci na bardzo długi okres czasu lub gracze sobie życzą za nie kosmiczną ilość kasy. Na serwerze są tak max 2 osiedla gdzie pomieści się więcej aut niż 3. Administracja dodaje tylko blipy domków gdzie są bardzo małe podjazdy albo praktycznie ich niema. Gracze bardziej sobie cenią mieszkanie na osiedlach które zostały wymapowane. Fajnie by było gdyby ktoś z ROCON się wypowiedział czy w ogóle są jakieś szanse na dodanie jakiegokolwiek osiedla zrobionego przez gracza :) .Co do projektu znajduje się tam 11 domków do których są zrobione specjalne drogi dojazdowe :D 

Spoiler

14596534_mta-screen_2019-04-14_12-43-37.

14596533_mta-screen_2019-04-14_12-43-43.

14596537_mta-screen_2019-04-14_12-43-47.

14596535_mta-screen_2019-04-14_12-43-55.

Jak się spodobało to zapraszam do dodania 4Like :4l: i pisania komentarza co jest złe w moim projekcie :). Miłe słowa też się przyjemnie czyta :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin