Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

TYPOWY DZIEŃ STRAŻAKA(SAFD)


Danboss.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście uważam, że filmik jest taki sobie. Powrót alarmowy po czym ugaszenie paru pożarów. Nic nadzwyczajnego ale filmik pod względem montażu jest OK. Na przyszłość wolałbym zobaczyć jakiś wypadek w twoich filmach ale i tak nie ma tragedi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubasny. napisał:

Osobiście uważam, że filmik jest taki sobie. Powrót alarmowy po czym ugaszenie paru pożarów. Nic nadzwyczajnego ale filmik pod względem montażu jest OK. Na przyszłość wolałbym zobaczyć jakiś wypadek w twoich filmach ale i tak nie ma tragedi ;)

Czego wy nie rozumiecie? Chciałem przedstawić, to jak wygląda praca w SAFD średnio na 200 pożarów pojawi się jakaś akacja RP, która się nadaje do nagrywania. Nienawidzę czegokolwiek co jest ustawione, wiec materiał MUSIAŁ, być nudny. Sama służba w SAFD tak wygląda - Nudno, co nie powinno być zaskoczenie. W tego typu materiałach nie ma większego sensu montaż, ja spełniłem swoje założenie/plan... Który miał na celu ukazanie PRAWDZIWEJ(NUDNEJ) PRACY SAFD. A co do montażu, którego praktycznie nie robiłem, był to celowy zabieg, taki materiał lepiej obejrzeć w czystej postaci, najchętniej dałbym prawie 30 minutową surówke, ale jednak wolałem edtyować coś, aby jedna osoba choćby obejrzała cały

Edytowane przez DANBOSS.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin