Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak zrobić negatyw w samochodzie.


flex.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Z tej strony flex.!

Od dosyć dawna spotykam zapytania u nas na serwerze w postaci np. "jak zrobić glebe" lub "jak zrobić tak żeby koła były pod kątem".
Dziś przychodzę do was z dokładnym objaśnieniem w postaci poradnika.

 

Negatyw - jest to pochylenie kół względem podłoża. Często się tworzy wskutek obniżenia zawieszenia.
(dzięki @Mr_Magulon za definicje : D)




WVsJwVn.jpg?1

l2ohi4d.png

 

UUREihD.jpg?1

Zacznijmy od tego co jest nam potrzebne do stworzenia tzw. gleby:
- Samochód
- Posiadanie w nim działającej modyfikacji w postaci UP3, którą można nabyć u każdego tunera za odpowiednią kwotę. (Bez doliczki 30.000 PLN)
((Z tego co wiem w pojeździe marki Cheetah nie działa ta modyfikacja (przynajmniej w stronę ujemną))


Taki efekt możemy otrzymać postępując z dalszymi wskazówkami

1. Musimy ustawić pojazd w danym miejscu, następnie ustawiamy modyfikacje UP3 na poziom -3 tak jak na załączonym zrzucie ekranu niżej.


vUHgA1u.jpg?1

2. Samochód po ustawieniu według poprzedniego podpunktu powinien być niższy, niż domyślnie.

SAMOCHÓD PRZED OBNIŻENIEM


A5X8Z0j.png

SAMOCHÓD PO OBNIŻENIU

sHirP34.png

3. Teraz zaciągamy ręczny w pojeździe, a następnie zmieniamy poziom ustawienia UP3 z -3 na +3

5iM3Nb7.jpg?1

Efekt może być różny zależnie od marki pojazdu, w jednym może być większe nachylenie, w drugim może być natomiast mniejsze.

Mam nadzieje że pomogłem.


 

Edytowane przez flex.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin