Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na P1teRRR - oskarżony przez _sInQ_ i Ryvval


_sInQ_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia:około 14:20

Nick funkcjonariusza:P1teRRR

 Pełen opis sytuacji:Witam. Chciałbym złożyć skargę na gracza P1teRRR (KADET). Podczas zatrzymania kadet zajechał nam drogę (nam czyli Ryvval) wyszedł z auta i bez ostrzeżenia rozstrzelał mnie poprzebijał opony , pojazd trafił na pp i rozstrzelał mojego kolegę Ryvval który był poszkodowanym i świadkiem. Proszę o ODP

Edytowane przez _sInQ_
Zła skarga (źle napisana)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P1teRRR napisał:

Miłym jest pisanie do funkcjonariusza ubliżających mu słów, celowej kolizji w jego radiowóz itd. Wolicie udawać niewiniątka i pisać skargę, xd.

Popraw wzór.

Nie ubliżam ci pisze jak jest po 1 KADET nie może tak o strzelać z m4 po 2 bez ostrzeżenia a po 3 kiedy w cb wjechałem wczoraj podczas pościgu tak ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Igowsky napisał:

P1teRRR nie wiem kto ci dał takie stanowisko ale naprawdę po tym zachowaniu powinni ci je zabrać, przebijasz opony oraz zabijasz cywilów za to że wczoraj cię taranowali podczas pościgu, zachowanie na poziomie 12 latka który dostał rage'a... Moim zdaniem powinieneś ponieść koszty oraz otrzymać karę :)

Moim zdaniem to nie jest Twój dział, nigdy mnie nie uderzył podczas pościgu, nie znasz dokładniej sytuacji, nie posiadasz dowodów, nie udzielaj się.

A co do Pana wyżej to;

 6Tl9dKa.png

Widać na czym polega twoja rozgrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ryvval napisał:

Po wlaczeniu kogutow zatrzymalismy sie od razu. Wysiadles z samochodu i zabiles kolege z m4 bez zadnego slowa. wysiadlem z samochodu ty w tym czasie podszedles do auta i przebijales opony. po czym powiedzialem do Ciebie "sciagaj mundur i chodz sie na********c" (zadnego wyzwiska tam nie bylo ewentualnie wulgaryzm) po skonczeniu przebijania 2 opon wstales i z m4 strzeliles do mnie. Uwazasz ze bezkarnie mozna tak robic ?

Administracja dala wladze jakiemus dzieciakowi ktory poczul sie bezkarnie w tym co robi. Nikt nie walczy tu o bana dla goscia tylko zeby go wyrzucic z pracy i niech pokryje koszty naprawy calego auta.  

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin