Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafiki


skraciooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Patryk i mam 17 lat.

Zajmuję się grafiką w wolnym czasie.

Mogę zrobić paski z napisami, avatary, tła itd...

Przykładowe prace:

aQDHAVX.jpg

x3KqPJa.jpg

ib6RC0G.jpg

nQo8OeG.jpg

PHc2Mmc.jpg

bFHovFl.jpg

Za prace nie żądam żadnych pieniędzy realnych jak i serwerowych.

Ale jeśli ktoś by chciał za dobrą robotę coś sypnąć na serwerze czy coś, z chęcią przyjmę!

Wzór:

Nick: ( Twój nick z gry )

Rodzaj: ( Avatar, tło, napis... )

Tematyka: ( Jaka ma być tematyka )

Szczegóły: ( czy ma być jakiś napis, czy ma coś tam się znajdować )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BidoN napisał:

Mordo, nie że coś ale 3 avatary znalazłem na necie, ty tylko dopisałeś do nich nicki i jakieś obrysy dodałeś, więc teorytycznie je za********ś

Ja wszystko biorę oddzielnie, i złączam wszystko w "kupe" a potem się z tym bawię, do tła dodaje jakies cienie itd, do napisów dodaje jakieś pogrubienia i cienie itd, ja przerabiam można tak powiedzieć te zdjęcia originalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BidoN napisał:

Mordo, nie że coś ale 3 avatary znalazłem na necie, ty tylko dopisałeś do nich nicki i jakieś obrysy dodałeś, więc teorytycznie je za********ś

A ten pierwszy avatar co jest pacioo to tam tylko nick jest i przyciemnione tłoo, mogłem tego nie dawać bo to dla siebie miałem na profil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin