Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

MTA 4LIFE - KRYTYKUJEMY PODANIA NA SUPPORTERA


Harnasiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Film według mnie zrobiony trochę na siłę, nie rozumiem jak osoba, która nigdy nie miała takiego stanowiska może krytykować podania innych, ale rozumiem, że niby w celach "humorystycznych". 

Chcę zaznaczyć, że nie jest to hejt w twoją stronę, a jedynie moja opinia na ten temat :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się po części z kolegą @Pingwinooo, a w dodatku nie wiem kto Ci dał prawo do krytykowania innych ludzi. Ten materiał nie jest ani zabawny, ani nie pokazuje niczego ciekawego, a w dodatku może nie wszyscy sobie również życzą, abyś drwił sobie z ich podań. Każdy pisze podania na własne możliwości. Jak dla mnie taki materiał powinien uzyskać zgodę na publikacje od ARCON przed jego dodaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę wykazałeś się hipokryzją, mówisz, że podania są za krótkie, a Twoje każde wypowiedzi posiadają maksymalnie jedno zdanie. To samo z karami, zmianami na serwerze i czasem spędzanym aktualnie na serwerze - grasz od ponad 3 lat a masz tylko 1110 godzin? :o 

Edytowane przez CampeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Bez sensu film, po co nagrywałeś materiał, w którym krytykujesz jakąś osobę i jej podanie, twierdzisz. że w celach humorystycznych, ale moim zdaniem nagrałeś to chyba tylko w takim celu, aby zrobić komuś taką opinie, że ludzie będą się z niego i jego podania śmiali, a ty sam z tego zbędnego filmu zdobędziesz wyświetlenia.

Edytowane przez LuKi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LuKi16 napisał:

Bez sensu film, po co nagrywałeś materiał, w którym krytykujesz jakąś osobę i jej podanie, twierdzisz. że w celach humorystycznych, ale moim zdaniem nagrałeś to chyba tylko w takim celu, aby zrobić komuś taką opinie, że ludzie będą się z niego i jego podania śmiali, a ty sam z tego zbędnego filmu zdobędziesz wyświetlenia.

Nie psuje komuś opini specjalnie, takim pajacem to akurat nie jestem. I nie, nie robię tego dla wyświetleń już parenaście razy wspominałem o tym w moich innych materiałach jedyne co to lubię to robić a jeżeli komuś to nie pasuje to już nie jest mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Harnasiel napisał:

Nie psuje komuś opini specjalnie, takim pajacem to akurat nie jestem. I nie, nie robię tego dla wyświetleń już parenaście razy wspominałem o tym w moich innych materiałach jedyne co to lubię to robić a jeżeli komuś to nie pasuje to już nie jest mój problem.

Ale po co tworzysz materiał w którym oceniasz ludzi chcących się dostać na supportera skoro NIGDY nim nie byleś (przynajmniej tutaj) Nie rozumiem w jakim celu powstał ten film. 
Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Shaky*Asy napisał:

Nie boli, tylko kazdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania.. U ciebie w 80% jest to krytyka z którą nie możesz się pogodzic.

 

W 80% ? no popatrz pan, a z kad pan takie procenty wywnioskował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin