Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Jasiekk


AlpakiGTR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Jasiekk
    Data i godzina zdarzenia: 22.04.2019 22;30
    Pełen opis sytuacji: Siedziałem sobie na masce jakiejś radioli nie (Jasiekk) i patrzyłem na wieska admina na chacie co chwile funkcionariusze cos pisali to nie zwracałem uwagi, nagle ten cj mnie skuł w kajdany wziął do radioli i chciał mi wepchąć na siłę mandat nie przyjąłem,mówiłem mu zeby dał mi dowody i jego odpowiedz brzmiała ,, po co'', propo tego siedzenia na masce nie użył mojego pseudonimu Wequs dlatego nie zwracałem uwagi, wsadził mnie do więzienia na 45 minut, do wiezienia mnie transportował 25 min i nie dojechał bo wyszedł z serwera, więc jego kolega mnie wsadził

Proszę o ukaranie go i wyciągnięcie mnie z więzienia.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi są napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popraw wzór 

2. Powinieneś kulturalnie zwracać się w oficjalnych formach wypowiedzi 

Zacznę od tego, że wracając z pościgu zajechałem na Mecha, w celu naprawienia się jak co każdy pościg. Kątem oka dostrzegłem tłum koło radiowozu kolegi, postanowiłem, że pomogę trochę dla kolegi wyjaśnić sytuację. Po chwili zauważyłem, że akcja polegała na zbanowaniu gracza po tym, gdy on wyszedł podczas zatrzymania. Postanowiłem rozgonić towarzystwo, które się zebrało, zacząłem od Wequs'a który siedział na masce radiowozu. Napisałem do niego raz, aby zszedł z maski radiowozu ( tu zwróciłem się do ciebie, bo tylko ty na niej siedziałeś ), następnie po odczekaniu chwili napisałem jeszcze raz "zejdź". Na koniec napisałem "zejdź z maski" i zacząłem odliczać, dałem ci wtedy ponad 10 sekund na reakcje, lecz ty nie przejmowałeś się tym, co mówię i postanowiłeś siedzieć na masce dalej. Tak jak sam napisałeś: "nie zwracałem uwagi" na to, co piszę więc zabrałem cię do radiowozu, gdzie dałem szansę ci się przyznać do "oplucia" mnie. Ty stanowczo zaprzeczyłeś mojej wersji i brnąłeś dalej, więc postanowiłem ukarać cię mandatem. To samo wyjaśnił ci Teddy. który przyglądał się całej akcji z boku. Jako iż miałeś mnożnik prawie x3 mandat wyszedł ok 1400pln, który w przeliczeniu na minuty wyszedł 14 minut. Jako iż okazałeś swój brak szacunku do mnie i do mojego kolegi postanowiłem sprawdzić cię w komputerze, jak się później okazało miałeś wpis i doszło ci 30min. Kiedy napisałem ci, że pójdziesz do wiezienia na 44minuty mówiłeś, że logniesz i masz to gdzieś. Zabrałem cię do więzienia, lecz po drodze wywaliło mi internet i musiałem zrobić reloga. Po wejściu na serwer zawołałeś administratora, żeby cię wytepał z radiowozu, skarżyłeś się na mnie, że jechałem "25 minut" i inne. Koledzy pomogli mi i wsadzili cię do więzienia.

Na koniec jeszcze dodam twój brak kultury: 

<< Wequs [301]: cj

<< Wequs [301]: pecie

#edit: Nie tłum tylko ty siedzący na radiowozie, osoba która wylogowała się podczas zatrzymania, jeden funkcjonariusz, administrator Wiesiek i jedno auto które właśnie wyjechało z mecha. (z daleka wyglądało jak tłum więc tak to nazwałem) 

Edytowane przez Jasiekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu powtarzam poraz kolejny raz że cię nie widziałem jak pisałeś to że nie umiesz napisać ,,WEQUS ZEJDZ Z RADIOWOZU'' to nie moja wina nadal nie przedstawiłeś swoich dowodów że to akurat do mnie pisałeś, sorry ale do takich ludzi szacunku nie będe mieć, z transportem 25 minut tez kur przesadziłeś i ta kara 45 minut smieszna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazałem, czy stwierdzenie: "jeżeli masz jakieś wątpliwości do wykonywanej przezemnie pracy, możesz napisać skargę na forum" to rozkaz? Nie wydaje mi się. Poza tym nadal czekam na dowodu do których będę mógł się odnieść. 

Mówisz transport 25min, z czego 20 minut nie mogłem się z tobą dogadać bo nie raczyłeś odpisywać na moje pytania. Tekstem w stylu: "nie biorę mandatu ani paki" nie przyspieszałeś rozwoju akcji. Potem co prawda mnie wywaliło, ale jak co dzień mam taki moment wieczorem gdzie wyłącza mi się internet, nie mam pojęcia czemu się tak dzieje. Za to że miałem przerwę w internecie mogę Cię przeprosić. 

Edytowane przez Jasiekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin