Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na WikoGaming, husiekk oskarżony przez Kalinka.<3


xAwisia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: @Kalinka.<3
Nick oskarżonego: @WikoGaming, @Husiekk
Powód skargi: Słabe RP
Opis zdarzenia: Na samym wstępie chce napisać, że to nie jest typowo skarga tylko pokazanie błędów tych osób. Wiadomo każdy popełnia błędy nawet jak ja byłam w SAMD :p. Nie będę się rozpisywać, proszę chłopaki przypomnijcie sobie materiały szkoleniowe. Takie od razu wykonuje RKO 30:2 bez /me Pochyla się nad poszk. sprawdza czy klatka się unosi itd. Jeśli już was uczą takiego słabego RP to zwracam honor i przepraszam :D.
Data zdarzenia: 23.04.2019
Dowód w postaci ss'ów lub logów: Niestety nie mam, bo logi mi się usunęły...
 Pozdrawiam Paulina :D 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zacznijmy od tego że nie tylko my popełnialiśmy błędy. Napisałaś że masz wstrząs głowy. Wytłumacz mi co to jest bo pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Po drugie, moge ci wysłać kawałek materiałów szkoleniowych w których nie ma nic o pochylaniu się nad poszkodowanym. Wszystko to jest zawarte w badaniu ABC. Polega na sprawdzeniu czy u poszkodowanego są funkcje zyciowe czyli puls i oddech więc nie widze sensu rozpisywania tego całego rp skoro można napisać ze wykonujesz badanie ABC. Nawet jest tak napisane w materiałach, a większość z nas stosuje się do materiałów. Ode mnie tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty napisałaś to jest rozbudowywanie RP i każdy może je rozwijać. Badanie ABC uwzględnia to co napisałaś. Skoro byłaś w SAMD powinnaś wiedzieć co to dokładnie jest i jak to wygląda. Niestety z tego co widzę chłopaki dopasowali się do ciebie z RP bo ten wstrząs głowy to też dobry jest. Jeżeli chcesz kogoś upominać to najpierw sama dopracuj swoje RP bo z tego co widzę jest mierne. Rozmawiałem z chłopakami powiedzieli, że nie dawałaś żadnych oznak, że możesz mieć wstrząs mózgu po czym napisałaś że masz "wstrząs głowy". Okej powinni się domyśleć o co chodzi. Brak dowodów dodatkowo dlatego skargę odrzucam. Brak dowodów abym mógł zobaczyć błędy pracowników dlatego rozumiem ich wyjaśnienia. Co do ciebie Karyna jak masz pisać skargi to na przyszłość miej dowody i popraw swoje RP bo z tego co tu widzę też nie było za dobre, a od byłego szkoleniowca powinno coś więcej się oczekiwać, widocznie osoba która wcześniej wybierała szkoleniowców słabo sprawdzała ich wiedzę. Pozdrawiam i oczywiście skargę odrzucam. Co do chłopaków na przyszłość starajcie się rozwijać swoje RP bo lepiej to wygląda niż samo napisanie /me wykonuje badanie ABC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin