Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KUPIE] Pojazdy do 8.7 miliona, Mile widziane sportowe wozy 2.2 z FT :D


adus12135
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Cokolwiek w dobrej cenie. Najchętniej jednak przyjmę pojazdy sportowe 2.2 FT,z chęcią kupie również pojazdy 2.4 czy Infernusa / Turismo / Stingera jeśli cena będzie w miarę do przyjęcia. No ale oferujcie wszystko co macie jakieś sultany,elegy czy inne graty,które macie na zbyciu fajnie jakby miały lampy kolorowe.
Pojemność silnika: 1.2 - 2.4,chyba że ktoś ma coś na większym / mniejszym xd 
Przebieg pojazdu: Totalnie jest mi to obojętne.
Cena: Do 8 milionów 733k max. Chyba,że ktoś ma coś droższego xd lub chce się wymienić to mam jeszcze Hustlera do dorzucenia,ale oprócz tego nic więcej nie mam ;(  


Dodatki: No co macie to piszcie :D Jest mi to obojętne,ale jak pisałem wyżej mile widziane Full tune,a najlepiej było by,żeby pojazd posiadał chociaż lampy kolorowe. Oczywiście rozpatrze również pojazdy nie sportowe i graty na lampach perki,picadory cokolwiek tam macie,samoloty motocykle itd itd przyjme wszystko jak cena będzie mi odpowiadać <3 :* 
Coś od siebie: Oferujcie co macie,jestem ciekaw co mi jesteście w stanie zaoferować :P 

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin