Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Osiedle doherty


TheIndjana.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! :)

Przedstawiam wam dziś mój drugi "projekt" a mianowicie osiedle doherty,

Drogie cejoty, prosze nie pisać "nie nadaje sie na 4l" "Po co to na serwer, już takie osiedle jest" ponieważ ja tego nie robię na serwer tylko tak po po prostu z nudów :)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naczelny cejot wyrazi swoją opinię na temat tej mapy, ta brama wjazdowa jest paskudna i strasznie szpeci teren, brak parkingów na terenie osiedla również będzie dość sporym problemem, pełno identycznych domów nie jest dobrym pomysłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BOCHA. napisał:

No to naczelny cejot wyrazi swoją opinię na temat tej mapy, ta brama wjazdowa jest paskudna i strasznie szpeci teren, brak parkingów na terenie osiedla również będzie dość sporym problemem, pełno identycznych domów nie jest dobrym pomysłem. 

Rozumiem, no to dopiero moje drugie "coś", wezme to pod uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin