Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na murzek - oskarżony przez Iros.


Kelly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: Iros

Nick oskarżonego: murzek

Powód skargi: Nadużywanie sygnalizacji świetlnej pojazdu uprzywilejowanego, kłamanie co do posiadania wezwania, przekroczenie prędkości karetką pogotowia będąc na służbie.

Opis zdarzenia: Pan akademik przekroczył prędkość karetką pogotowia na służbie o 90km/h, przy pierwszej informacji o tym że ma się zatrzymać uruchomił sygnały świetlne oraz twierdził że "ma zgłoszenie" karetka zatrzymała się a ja przeprowadziłem wszelkie czynności. Pielęgniarz został ukarany mandatem karnym, wnoszę o wydalenie ze struktur akademii w/w gracza, według mojej oceny takie postępowanie jest niepoważne tym bardziej będąc w akademii. Dodatkowo wyglądało by to tak jakby Pan murzek próbował uciec, pod pretekstem posiadania wezwania.

Data zdarzenia: 04.05.2019 r. Godzina 15:25.

Dowód w postaci ss'ów lub logów: 

YcrBq9T.png

aSORENg.png

I prędkość karetki

shbvuth.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku pragnę powiedzieć że wezwanie było naprawdę, a źle wcisnąłem h i nie zapaliły się sygnały świetlne na czas oraz nie zdążyłem kliknąć 1 żeby włączyć sygnały dźwiękowe.

Dowody przedstawi jeden z pasażerów karetki, którą jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, murzek napisał:

Na początku pragnę powiedzieć że wezwanie było naprawdę, a źle wcisnąłem h i nie zapaliły się sygnały świetlne na czas oraz nie zdążyłem kliknąć 1 żeby włączyć sygnały dźwiękowe.

Dowody przedstawi jeden z pasażerów karetki, którą jechałem.

Nie zmienia to faktu że pojazd nie był pojazdem uprzywilejowanym w żadnym momencie pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prośbą @murzek pozwolę wypowiedzieć się w skardze i odeprzeć twoje zarzuty. Na dodatek, jestem pełnoprawnym, z którym murzek w tamtym momencie się poruszał(co prawda dostałem crasha, ale byłem informowany o sytuacji na bieżąco). 
A więc, zacznę od faktu, iż śledziłeś nas od okolic Fort Carson po Ocean Flats co jest dla mnie co najmniej pomyłką, aby śledzić graczy od około 3 minut. 

Następnie o godzinie około 15:22 wpłynęło wezwanie, w którym było dwóch poszkodowanych. Pizmaczek przyjął ów zgłoszenie i udał się na miejsce

([2019-05-04 15:22:47] [Output] : SAMD> pizmaczek: bierzemy wezwanie),

mieliśmy to samo w planach, lecz akademik najpierw wyłączył ogranicznik, a następnie sygnały dźwiękowe oraz świetlne. Fakt faktem, mógł on najpierw włączyć sygnały a potem ogranicznik, lecz cóż, zdarza się. Mogłeś również nas puścić, skoro akademik ładnie ci napisał, że jedziemy na wypadek. 


[2019-05-04 15:25:25] [Output] : murzek [129]: wezwanie

[2019-05-04 15:25:41] [Output] : murzek [129]: wezwanie lotnmisko

Po  tym jak po crashu wszedłem na serwer dostałem informacje od pizmacza, że potrzebują jednostkę NATYCHMIAST, wysłałem ci tego loga, lecz ty to olałeś. I naraziłeś poszkodowanego na utratę zdrowia lub życia. 

[2019-05-04 15:30:13] [Output] : >> Iros [315]: SAMD> pizmaczek: Potrzeby 2 zespół ZRM bo mamy 2 poszkodowanych !

Poza tym, byłeś w SAMD i wiesz, że każda sekunda jest na wagę złota.
Warto również dodać, że jest to akademik, czyli osoba, które się dopiero uczy używać sygnałów świetlnych, po tej skardze na pewno nie popełni drugi raz tego błędu.

Z poważaniem,
Ratownik Medyczny xWolfQ
 
(Gdyby zarząd jednak uważał, że nie powinienem się wypowiedzieć, to proszę o nadanie punktów)
 
//EDIT: 
" Trwało to może minutę."
"Każda sekunda jest na wagę złota"
Edytowane przez xWolfQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, xWolfQ napisał:

Zgodnie z prośbą @murzek pozwolę wypowiedzieć się w skardze i odeprzeć twoje zarzuty. Na dodatek, jestem pełnoprawnym, z którym murzek w tamtym momencie się poruszał(co prawda dostałem crasha, ale byłem informowany o sytuacji na bieżąco). 
A więc, zacznę od faktu, iż śledziłeś nas od okolic Fort Carson po Ocean Flats co jest dla mnie co najmniej pomyłką, aby śledzić graczy od około 3 minut. 

Następnie o godzinie około 15:22 wpłynęło wezwanie, w którym było dwóch poszkodowanych. Pizmaczek przyjął ów zgłoszenie i udał się na miejsce

([2019-05-04 15:22:47] [Output] : SAMD> pizmaczek: bierzemy wezwanie),

mieliśmy to samo w planach, lecz akademik najpierw wyłączył ogranicznik, a następnie sygnały dźwiękowe oraz świetlne. Fakt faktem, mógł on najpierw włączyć sygnały a potem ogranicznik, lecz cóż, zdarza się. Mogłeś również nas puścić, skoro akademik ładnie ci napisał, że jedziemy na wypadek. 


[2019-05-04 15:25:25] [Output] : murzek [129]: wezwanie

[2019-05-04 15:25:41] [Output] : murzek [129]: wezwanie lotnmisko

Po  tym jak po crashu wszedłem na serwer dostałem informacje od pizmacza, że potrzebują jednostkę NATYCHMIAST, wysłałem ci tego loga, lecz ty to olałeś. I naraziłeś poszkodowanego na utratę zdrowia lub życia. 

[2019-05-04 15:30:13] [Output] : >> Iros [315]: SAMD> pizmaczek: Potrzeby 2 zespół ZRM bo mamy 2 poszkodowanych !

Poza tym, byłeś w SAMD i wiesz, że każda sekunda jest na wagę złota.

Z poważaniem,
Ratownik Medyczny xWolfQ
 
(Gdyby zarząd jednak uważał, że nie powinienem się wypowiedzieć, to proszę o nadanie punktów)
 
 

Nie śledziłem was od Fort Carson, nie zostały uruchomione sygnały dźwiękowe pojazdu tylko sygnały świetlne. Pojazd w chwili kontroli nie był pojazdem uprzywilejowanym, po informacji że jesteście potrzebni na zdarzeniu przyśpieszyłem swoje czynności, gracz otrzymał mandat i odjechaliście na sygnale. Trwało to może minutę. Jeżeli moje postępowanie nie spodobało się wam zapraszam do działu skarg na pracowników SAPD. Oczekuje na wypowiedź zarządu frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin