Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficialne pożegnanie NightMare*


NightMare*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odwaliłes maniane, nie powiem. Czarna KSF, czarna BMA SAMD. GRUBO.

Potrafiłes dowalić do pieca, ale teraz to już w ogóle. Miło się z tobą patrolowało w SAFD, miło było się z tobą cisnąć dla beki i ogólnie. Zrąbałes, ale dziękuję Ci za poswięcony czas :D Trzymaj się i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś grubszego niż akcja z pijanymi strażakami na moście c'nie @KubsoneK* I nasze śmieszne lotki z frakcji XDDD Beka do dzisiaj. No cóż Night zawsze cię miło wspominałem,dzięki za te godzinki na służbie i na mumble. :) Trzymaj się i powodzenia w zyciu prywatnym. I weź kiedyś do Łodzi tą Cbrką <3 Wpadnij na browca albo cos.;D;D. Trzeba sie zgadać i pośmigać razem co z tego ze mamy do siebie ponad 200km XDD

Edytowane przez _Krzychu_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubasny. napisał:

Odwaliłes maniane, nie powiem. Czarna KSF, czarna BMA SAMD. GRUBO.

Potrafiłes dowalić do pieca, ale teraz to już w ogóle. Miło się z tobą patrolowało w SAFD, miło było się z tobą cisnąć dla beki i ogólnie. Zrąbałes, ale dziękuję Ci za poswięcony czas :D Trzymaj się i powodzenia!

No cóż, płakał nie będe, w końcu to głupia gra bez przyszłości tak naprawde bo z 4life sie nie wykształcisz ani wsm nic, Dziekuje, i tobie powodzonka na supie życzę <3 

9 minut temu, _Krzychu_ napisał:

Widocznie coś grubszego niż akcja z pijanymi strażakami na moście c'nie @KubsoneK* I nasze śmieszne lotki z frakcji XDDD Beka do dzisiaj. No cóż Night zawsze cię miło wspominałem,dzięki za te godzinki na służbie i na mumble. :) Trzymaj się i powodzenia w zyciu prywatnym. I weź kiedyś do Łodzi tą Cbrką <3 Wpadnij na browca albo cos.;D;D. Trzeba sie zgadać i pośmigać razem co z tego ze mamy do siebie ponad 200km XDD

Miałem takie plany, może w wakacje <3 

9 minut temu, lukaszenko1215 napisał:

Do zobaczenia. Obyś wrócił do gry ze mną i @NightGirl*. Będzie nam CB brakowało!. Oczewiście kontakt FB jest!!

Pewnie!

2 godziny temu, Jeffray. napisał:

Nie zapomnę naszego gadanka  na skoczku   na pm jak i mm, cio <3

 

Spoko było, dziękuje

 

 

Dziękuję każdemu za gre, wiadomo, może poważny tutaj nie jestem ale to tylko gra, ucieczka od rzeczywistości w wcielenie się w role ratownika albo policjanta <3 Płakał nie będe ale szkoda mi ludzi z którym,i gadałem. Dziękuje mordeczki i widzimy sie na mm czasem jak wpadne <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin