Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Macie chyba nowego(starego) gracza, ni


JagleW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No siemano z tej strony JagleW. Nikt ze społeczności 4LIFE zapewne mnie nie zna, jeżeli już to pod moją starą nazwą - minek140 (o czym świadczy mój avatar).

Witam wszystkie osoby które znam jak i nie, tymi z którymi się miło grało i z tymi z którymi nigdy nie grałem. Na serwerze nie grałem z trzy lata (wbiłem z rok temu na godzinke/dwie) i nie martwię się skargami za czasów jak jeszcze odwalałem. Właściwie jakby ktoś chciał mi pomóc się troszkę wybić to możecie pisać PM, bo i tak nie mam z kim grać - mój znajomy AKA odwalacz ma bana do 2021 (dostał go 3 lata temu xDD) za reklamę. 

Co ja tu mam w tej chwili? Na klacie mam 75 godzin przegranych na serwerze i manankę w którą obecnie pakuje swój cały hajs. Prawdopodobnie rozpocznę jakąś seryjkę z serwera na Youtube.

Do zobaczenia w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin