Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika FullaN, oskarżony przez Qxver*


Sheeker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Twój nick:  Qxver*

Nick osoby oskarżonej:  FullaN

Powód napisania skargi: Obrażanie, nie poprawna ortografia, nie wykonanie RP w poblizu graczy ( nie bylo to zatłoczone miejsce).

Dowody: https://imgur.com/a/BGP16jX

§5. Pracownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii.

(zamiast weż napisał wes) jest w logach z godziny 20:40.

§13. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

(nie było to zatłoczone miejsce, oraz byłem w pobliżu).

 

Oraz pracownik frakcji napisał do mnie chłopczyku ile masz godzin. nie wiem skąd on wywnioskował skąd jestem ,,chłopaczykiem'' być może jestem starszy od niego? i co mają godziny na serwerze do znajomości regulaminu?

Edytowane przez Qxver*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wtedy, bo mam ss jak podjezdzales, z 5 min czekalem juz na pp na kolge. i zrobic rp to jakies 3min a wątpie ze było NATŁOK zgłoszen, jak porzucone auto to mogles zostawic blokade i by nie ucieklo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącam ale nie będę specjalnie pisać następnej skargi 

Co do Pracownika Fullan ciągle mnie obraża poza i na służbie. Tu logi 
[2019-05-12 09:46:13] [Output] : FullaN [63]: czesc malolacik 
[2019-05-12 09:47:16] [Output] : FullaN [63]: wiecei ze ursus ma 11 lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale w regulaminie jest ze masz godnie reprezentować Frakcje na Służbie jak i po za nią. 

 

§1. Pracownik podczas pełnienia służby, jak i poza nią, zobowiązany jest do godnego reprezentowania frakcji.

 

Nie mam nic więcej do dodania. 

Edytowane przez Qxver*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin