Witam wszystkich, z tej strony flex!
Co jakiś czas przychodzę do was ze świeżym konkursem, dziś nadszedł ten czas. Co będzie dzisiejszą stawką konkursu? A no dzisiaj na parkiet wlatuje sedanik, który nosi nazwę Nebula!
Sedan jest czterodrzwiowy, posiada napęd na tylną oś. Główną cechą tego samochodu jest podsterowność.
Pojazd posiada silnik 1.4, który rozpędza się do 135 km/h, normalnie wiatr we włosach.
Do samochodu dorzucam zestaw felg o ID 1082, sam kolor felg widać na załączonych