Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAPD


more321
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym złożyć skargę na funkcjonariuszy NeKsi oraz Sosna, ponieważ po złapaniu w pościgu (już nie mówiąc o tym ze wszelkie środki zostały wykorzystane do pościgu który trwał dosłownie 5 minut (kolczatka, broń palna, taranowanie)). Funkcjonariusze zakuli nas i wsadzili do radiowozu i rozmowę rozpoczęli od podliczenia mandatu, żadnych dokumentów 0 RP od razu przeszliśmy do mandatu a to nastąpiło więzieniem. Jeszcze chciałbym zaznaczyć ,aby został przeprowadzony krótki kurs dodawania na liczbach w zakresie do 30 ponieważ jeden z funkcjonariuszy po naliczeniu mi 18 minut więzienia, oraz także 10 minut za odzywanie się na komendzie wlepił mi 30 minut więzienia ( dla mało spostrzegawczych 18+10=28 ).
Jeszcze co śmieszniejsze podczas wprowadzania nas do cel po rozkuciu przebiegłem do drugiej celi gdzie natychmiast przybiegł funkcjonariusz i użył paralizatora lub pałki obezwładniając mnie, kolegę oraz innego funkcjonariusza.

EDYCJA:

  • Nieprzyjęcie mandatu (więzienie) - 50 % kwoty mandatu( jeśli ten wynosi ponad 800 PLN ). 

Jak napisałem u góry dostałem 18 minut więzienia = 1800zł po czym przychodzę na parking policyjny i widzę kwotę mandatu 1800zł za odholowanie pojazdu ? Chciałbym się zapytać jakim prawem ? Funkcjonariusze nie znają cennika ?

EDYCJA

Z Poważaniem  more321

 

Edytowane przez more321
Mandat za odholowanie pojazdu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc @Sosna rozpoczął za tobą pościg i byłem u niego na g. Goniliśmy cię przez około 15 minut i kierowałeś się w kierunku bramek na moście SF i tam była ustawiona blokada policyjna z kolczatek. Więc nie wiem w czym ty widzisz problem jak wraz z kolegą wjechaliście w tą blokadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem Ci mandat lub więzienie, nie mogę za Ciebie wybrać. W dodatku gdy są 3 radiowozy w terenie to nie będziemy Cię gonić 3 godziny tylko skończymy to jak najszybciej biorąc pod uwagę to że było przed 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin