Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

BuciorTM

Skarga na gracza Dijco

Recommended Posts

Nick z serwera: BuciorTM
Login z serwera: BuciorTM
Nick osoby oskarżonej: Dijco
Powód napisania skargi:  Gracz Dijco mnie oszukał na pojazd.

Przybliżona data zdarzenia: 15.05.2019
Dowody: https://imgur.com/a/sa2DTO1
Opis sytuacji: Gracz Dijco mnie oszukał napisał mi że Bobcat z silnikiem 1.6 jedzie 140 km/h a ja uwierzyłem mu po czym jak się wymieniliśmy pojazdami (mój sadler 1.6 za jego Bobcata 1.6) to poszedłem wypróbować moje nowe auto i okazało się że owy pojazd jedzie 130 km/h. Od razu napisałem do tego gracza żeby mi oddał moje auto ten nie reaguje na moje prośby.
Coś od siebie: Chciałbym odzyskać moje auto ja mu też oddam jego auto.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 [2019-05-15 20:45:23] [Output] : >> Dijco [214]: skarga juz jest na forum

Edited by BuciorTM

Teraz, Dijco napisał:

BuciorTM moj Bobcat poruszał się z maksymalna predkoscia 140km/h więc nie wiem jakim cudem teraz jedzie 130km/h?!

Skoro teraz jedzie 130 km/h, to wcześniej też. ;) 

2 minuty temu, Dijco napisał:

BuciorTM moj Bobcat poruszał się z maksymalna predkoscia 140km/h więc nie wiem jakim cudem teraz jedzie 130km/h?!

Jutro będę na serwerzeb myślę że o ok 17 18 godziny jeśli w tych godzinach będziesz i mi nie oddasz mojego wozu to będzie problem 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy