Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ekipa Remontowa ( Świętujemy odejście ursusa )


fusend
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tutaj grupkę kozaków, która ciągle używa tpev jeśli SAPD jest na DM, albo jeszcze lepiej, ustawia sobie respa na DMie, a później "ja nie strzałem, co robisz? skarga leci typie"

Jedyne wasze udane ucieczki to jakieś skoki na giełdę. Po drodze taranowanie kilkunastu graczy. Uwierzcie, że gdyby nie regulamin SAPD, ani razu byście nie zwiali. 

strusie>wy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, deluXe napisał:

Widzę tutaj grupkę kozaków, która ciągle używa tpev jeśli SAPD jest na DM, albo jeszcze lepiej, ustawia sobie respa na DMie, a później "ja nie strzałem, co robisz? skarga leci typie"

Jedyne wasze udane ucieczki to jakieś skoki na giełdę. Po drodze taranowanie kilkunastu graczy. Uwierzcie, że gdyby nie regulamin SAPD, ani razu byście nie zwiali. 

strusie>wy

 

co ty tworzysz typie , robimy was jak chcemy nie przypominam sobie żeby ktoś z nas skakał na giełdy podczas poscigu bo to nie ma sensu lol na gieldzie masz ogr 40 , pozatym kolejny hipokryta zarzucasz nam , że my się tepamy na tpev a wy co robicie hmm? Mam ci przypomnieć akcje z dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, deluXe napisał:

Widzę tutaj grupkę kozaków, która ciągle używa tpev jeśli SAPD jest na DM, albo jeszcze lepiej, ustawia sobie respa na DMie, a później "ja nie strzałem, co robisz? skarga leci typie"

Jedyne wasze udane ucieczki to jakieś skoki na giełdę. Po drodze taranowanie kilkunastu graczy. Uwierzcie, że gdyby nie regulamin SAPD, ani razu byście nie zwiali. 

strusie>wy

 

Gdybyś nie miał dostępu raz do blipu 2 do podpowiedzi na chacie gdzie jesteśmy bym ci zwiał w 3 skrętach . Tutaj możemy sie kłucić kto jest lepszy tu są podzielone głosy ;) , pozatym raz na jakiś czas robimy pościgi rp i nie możesz powiedziec , że nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fusend napisał:

Gdybyś nie miał dostępu raz do blipu 2 do podpowiedzi na chacie gdzie jesteśmy bym ci zwiał w 3 skrętach . Tutaj możemy sie kłucić kto jest lepszy tu są podzielone głosy ;) , pozatym raz na jakiś czas robimy pościgi rp i nie możesz powiedziec , że nie ;)

Na moje blipów może nie być :)
Na strefie DM jakoś nie ma i nadal masz problem z ucieczką.

Co z tego, że macie jakieś sandy 2.2, 100 osób. Brakuje wam czegoś cenniejszego - godności
Nie mam zamiaru się już pod tym shit-postem wypowiadać, kolorowych snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deluXe napisał:

Na moje blipów może nie być :)
Na strefie DM jakoś nie ma i nadal masz problem z ucieczką.

Co z tego, że macie jakieś sandy 2.2, 100 osób. Brakuje wam czegoś cenniejszego - godności
Nie mam zamiaru się już pod tym shit-postem wypowiadać, kolorowych snów.

To po co sie wgl wypowiedziałeś jesteś zerem który potrzebuję atencji . wow mam problem z ucieczką na dm to nieźle 1. Nie wjeżdżacie na dm 2 jak wjedziecie to was zabijamy 3 tepacie radiolę.

Czego nam brakuję hah kolejne ukazanie hipokryzji jestem sam na pościgu a gonicię mnie w 5 nie mam opony a wy mnie taranujecie hah no powiem ci dobry jesteś smiechłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fusend napisał:

To po co sie wgl wypowiedziałeś jesteś zerem który potrzebuję atencji . wow mam problem z ucieczką na dm to nieźle 1. Nie wjeżdżacie na dm 2 jak wjedziecie to was zabijamy 3 tepacie radiolę.

Czego nam brakuję hah kolejne ukazanie hipokryzji jestem sam na pościgu a gonicię mnie w 5 nie mam opony a wy mnie taranujecie hah no powiem ci dobry jesteś smiechłem

Tą wypowiedzią właśnie pokazałeś kto tu jest zerem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zatrymany napisał:

Przecież to jest dojrzała ekipa, zapomniałeś?

Dokładnie tak jak mówisz Brokuł, jest to dojrzała emocjonalnie i umysłowo grupa 14 latków, mająca swoją najlepszą pseudo grupę, o świetnej nazwie. Co z tego że mają lidera, czy jak oni tam go nazywają, który po usłyszeniu prawdy na swój temat nazywa kogoś hipokrytą, sam nim będąc. Czekam tylko aż znowu dostaną bazy i będą płakać, tak jak ostatnio że AdiK nie chciał ich odbanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BOCHA. napisał:

Tą wypowiedzią właśnie pokazałeś kto tu jest zerem ;)

 

7 godzin temu, Zatrymany napisał:

Przecież to jest dojrzała ekipa, zapomniałeś?

6 godzin temu, BOCHA. napisał:

Dokładnie tak jak mówisz Brokuł, jest to dojrzała emocjonalnie i umysłowo grupa 14 latków, mająca swoją najlepszą pseudo grupę, o świetnej nazwie. Co z tego że mają lidera, czy jak oni tam go nazywają, który po usłyszeniu prawdy na swój temat nazywa kogoś hipokrytą, sam nim będąc. Czekam tylko aż znowu dostaną bazy i będą płakać, tak jak ostatnio że AdiK nie chciał ich odbanować.

Z wami to chyba zakończyłem rozmowę ? W moim poście udzieliło się negatywnie dużo osób z frakcji sapd ,piwiem tak spinają się o grę mnie to zaczyna denerewować .Coś ci się  nie podoba to tego nie komentuj !bocha po czym wnioskujesz , że jestem hipokrytą 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin