Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na deluXe - oskarżony przez Bartek12097


Bartek12097
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Bartek12097
Login z serwera: Bartek12097
Nick osoby oskarżonej: deluXe
Powód napisania skargi: Zabicie na moście

Przybliżona data zdarzenia: 19.05.2019r godz.ok. 19:10
Dowody:wywaliło mi obs i nie zdązyłem 
Opis sytuacji: Witam chciałbym zgłosisz skrge na gracza deluXe bo robili rp na moscie san fierro i ja podjechałem i sie grzecznie zapytałem czy mozna przejechac to nikt nie odpisywał to napisałem drugi raz czy mozna przejechac to nagle deluXe odpisał za 5 sekund ma was tu nie być to ja chciałem przejechac przez bramki a jak podjechałem to mnie deluXe zabił 
Coś od siebie: Prosił bym o wyjasnienie tego z tym graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj na moście była prowadzona akcja RP. Ja @.:Ciastek.:, @Nicholaz, @deluXe. Zatrzymali nas na moście po poscigu. I chyba z 2 razy kazali wam odjechac. Po czym ty ruszyles w stronę bramek. I chyba uderzając przy tym w auto. Proszę o nie karanie mnie punktami. Gdyż byłem przy całym zajściu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na moście trwała akcja role play, która ciągnęła się już ponad od godziny, nie będę opisywał jej przebiegu bo to nie ma najmniejszego sensu, przejdę do sedna sprawy.
Wykonaliśmy FTS'a (Zatrzymanie podwyższonego ryzyka), jak to zawsze jest w około zebrało się pełno gapiów, których być nie powinno przy takiej akcji, już nie chodzi o to, że utrudniają lecz o to, że było to niebezpieczne ponieważ ścigani byli uzbrojeni tym bardziej, że przeszkadzałeś w akcji - co chwile trąbiłeś i pisałeś niestosowne wiadomości.  Napisałem Ci w OCC (wiadomość gracz-gracz, poza Role Play) żebyś odjechał, nie tylko ja bo osoba z którą odgrywaliśmy też ale wolałeś to zignorować. Inne osoby postały chwilę, a następnie odjechali i jechali objazdem (chociażby przez Martin Bridge). Tylko Ty miałeś problem z dostosowaniem się do poleceń. (Jeśli będzie potrzeba wrzucę logi potwierdzające przebieg akcji Role Play)
 

Spoiler
  • I. Ustrój frakcji

San Andreas Police Department jest umundurowaną i uzbrojoną jednostką prawa działającą w stanie San Andreas, do jej głównych zadań należy ochrona życia i mienia ludności cywilnej, oraz pilnowanie porządku i bezpieczeństwa całego okręgu. Wyżej wymienione działania sprawowane są przez wyedukowany oraz wyszkolony personel na którego czele stoi zarząd frakcji. Funkcjonariusze posiadają specjalne kompetencje oraz uprawnienia dzięki czemu mają możliwość wydawać polecenia ludności cywilnej, dokonywać pozbawiań wolności osób łamiących prawo, korzystać ze środków przymusu bezpośredniego, pojazdu służbowego oraz broni ostatecznej. Ustrój frakcji kreowany jest na styl hierarchii, dzięki czemu każdy funkcjonariusz ma nakaz szanować zdanie wyższego stopnia służbowego oraz wykonywać jego polecenia. Wszelkie odstępstwa od zasad panujących we frakcji oraz próby zhańbienia jej reputacji kończyć się będą karami dyscyplinarnymi.

 

Spoiler

[2019-05-20 19:02:02] [Output] : * Bartek12097 turla dropsa

[2019-05-20 19:03:27] [Output] : szachista. [195]: ((odjedzcie i nie trabcie))
[2019-05-20 19:03:50] [Output] : deluXe [15]: Macie 5 seknud zeby odjechac (())
 

Następnie wjechałeś w środek całej akcji jak gdyby nigdy nic... i oddałem strzały. 
Nie chcesz odgrywać RP, rozumiem, jest to serwer RPG i masz do tego prawo. Ale skoro Ty nie chcesz to nie utrudniaj tego innym.
Dodatkowo tą skargą strzelasz sobie w kolano, za takie akcje administracja zabiera prawa jazdy.

W wiadomości PM nie chciałem Ci tego wszystkiego tłumaczyć ponieważ ciągle trwała akcja rp, którą chciałem dobrze wykonać i widziałem, że nie potrafiłeś zapanować nad emocjami.
 

Spoiler

LT3IOV9.jpg

(czerwony club to pojazd oskarżyciela)
 

Spoiler

[2019-05-20 19:04:33] [Output] : << Bartek12097 [216]: zobaczymy zaraz czy bedziesz taki mądry ja se hcce pzreajc barmi a ty mnie zabijach
[2019-05-20 19:05:00] [Output] : << Bartek12097 [216]: juz kolegta report poszedł
[2019-05-20 19:05:45] [Output] : << Bartek12097 [216]: Lecisz na forum za to
[2019-05-20 19:05:50] [Output] : >> Bartek12097 [216]: wez nie pisz do mnie
[2019-05-20 19:05:57] [Output] : >> Bartek12097 [216]: pisz skarge a nie mi spamujesz

Również proszę o nie karanie punktami gracza @szachista.. Był on na akcji i widział jak było.

Myślę, że wszystko już wyjaśniłem i rozumiesz swój błąd. Jeśli nie to poczekamy na decyzję zarządu.
 

W pełnym poważaniem
Police Officer III deluXe 

 

Edytowane przez deluXe
SS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wjechałeś na teren działań co jest zabronione. Gdyby śpieszyło Ci się do LV, nie czekałbyś kilku minut tylko jechał przez Martin Bridge. 

Nie mam zamiaru już się wypowiadać w skardze, wszystko wyjaśniłem. Jeśli zrozumiałeś, że wina leży po Twojej stronie skarga będzie do zamknięcia, jeśli nie to poczekamy na wypowiedź kogoś z zarządu. Miłego wieczoru.
 

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to zdarzenie Trzeba dodać jeszcze ze podczas RP udawales glup***o na mosce tam podajze pisales zatykam wydech szmata A w RP nie uczestniczyłeś tylko przeszkadzała i 2. Rzecz po co się wypierasz skoro @deluXe @szachista. widzieli wszystko poza tym Szachista. Mi jeszcze mówił co za głupoty robiłeś ponieważ podczas akcji RP gadaliśmy wspólnie na discordzie więc proszę o kare dlatego pana @Axidus* prosze Axidus* o rozwiazanie tej sprawy i potwierdzam to co napisali koledzy wyżej Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin