Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Fotarix - oskarżony przez Emiljusz


Emiljusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

 Nick funkcjonariusza: @Fotarix
    Data i godzina zdarzenia: Około godziny 20:20.
    Pełen opis sytuacji: Witam, zacznijmy od tego, że dnia 24.05 dostałem informacje, iż SAPD będą na Dm. Przyjechali, trochę się postrzelaliśmy. Wszystko fajnie i super. Gdy SWAT zaczęli po kolei odbijać radiole, byliśmy zmuszeni do wycofania się. Została ostatnia radiola. Nie udało jej się obronić i kilku Policjantów zaczęło nas gonić, na pieszo. Jako jedyny uciekałem najdłużej. Zrobiłem z dwa okrążenia obok Grove Street, aż w końcu mnie złapali. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy policjantów typu: "Ładny maraton", "schudł Pan?". Bezczelna prowokacja w moją stronę,  jednak nic nie odpisywałem, aż jeden z funkcjonariuszy @P1teRRR napisał aby wsadzić mnie na 240 minut. Wydawało mi się to żartem no, ale nic. Do radiowozu zabrał mnie @WujekKruk. Zapytałem się czy dostane tak jak zawsze za "ostrzał SAPD na dm" 60 minut. Odpowiedział jednak, że nie. Dostane 240 minut (rozkaz zarządu). Zawiózł mnie pod stacje koło dm. Czekaliśmy tam dobre 10 minut, aż SWAT zakończy akcje, a ja będę mógł porozmawiać z zarządem. Przychodzi ta chwila kiedy Pan Fotarix chciał ze mną porozmawiać. Zapytałem się kulturalnie dlaczego akurat tak długo będę musiał siedzieć w więzieniu. Odpowiedział, że może skrócić do 200 minut (śmiech na sali). Wracając, spytałem się specjalnie czy nie mam żadnych wpisów, abym nie wyszedł na głupka. Byłem czysty jak łza. Moje pytanie w kierunku zarządu, za co tak długa kara? Ostatecznie dostałem 180 minut. Jako jedyna osoba miałem problem, że dostałem tyle czasu. Inna osoba która uczestniczyła w całym zajściu gracz lobson^^. nie kłócił się z zarządem i dostał całe 240 minut. Myślę, że Pan Fotarix skrócił kare bo chciał zamieść sprawę pod dywan. Tak na marginesie nie mam ani trochę żalu do funkcjonariusza WujekKruk gdyż on wykonywał tylko polecenia zarządu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi serwerowe.


    Ja, Emiljusz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam. Odpowiadając Ci od razu co do skrócenia kary, to nie skróciłem jej dlatego aby zamieść sprawę pod dywan. Kara została skrócona dlatego, iż dowiedziałem się od funkcjonariuszy, że nie strzelałeś aż tyle co twoi koledzy, nie zabiłeś nas tylu co twoi koledzy. Jako że przez całą akcję byłem z chłopakami, widziałem co jest pięć. Widziałem jak strzelałeś do nas, strzelałeś do mnie. Odstrzeliłeś nas wiele razy, więc dostałeś finalnie słuszną karę. Ilość 60 minut więzienia jest robocza, modularna. Jeżeli widzę, że zasługujesz na więcej, dostajesz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Fotarix napisał:

Ilość 60 minut więzienia jest robocza

Rozumiem to jak najbardziej. Jednak co ja takiego zrobiłem, że aż tyle? Musiałbym wybić Wam chyba pół komisariatu, aby dostać 240 minut. Odstrzeliwałem Was owszem, jednak ani razu nikogo nie zabiłem, prawda? Za wcześniejsze akcję, gdzie zabijałem po 5-10 funkcjonariuszy, dostałem 60. Dlatego to najbardziej mnie dziwi.

 

22 minuty temu, Emiljusz napisał:

"Ładny maraton", "schudł Pan?"

Po co takiego komentarze z Waszej strony? Chcieliście zabłysnąć? Nie mam pojęcia... Proszę mi to wytłumaczyć.

 

9 minut temu, Fotarix napisał:

Jeżeli widzę, że zasługujesz na więcej, dostajesz więcej.

Nagrywał ktoś z Was całą akcję? Chciałbym zobaczyć jak na to zasłużyłem.

Tyle ode mnie. Życzę miłego wieczoru.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarzy, to była to można powiedzieć bardziej kwestia RP, chociaż nazwanie tak tego nie jest do końca poprawne. Nazwijmy to prostu grą IC, przecież Cię chyba nie uraziłem tym, że nazwałem twoją postać grubasem. 

Z każdą akcją na DM'ie coraz bardziej powątpiewam w społeczność tego serwera. Z każdą akcją jest coraz gorzej i nie mówię tu stricte o tobie. Uczestniczyłem w tej akcji, a w zamyśle mieliśmy wsadzić do więzienia każdą osobę z tej ekipki tam na 240 minut. Finalnie napisałem krukowi aby dał Ci mniej minut, bo w moich oczach nie zrobiłeś aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Fotarix napisał:

każdą osobę z tej ekipki tam na 240 minut

Nie rozumiem o co akurat Ci tu chodzi. W żadnej "ekipce" nie jestem, więc proszę mnie w to nie mieszać. Osoby które strzelały w Was były z tak zwanej "łapanki" tzn. kto chciał się postrzelać mógł w tym uczestniczyć. Usłyszałem że będą SAPD'y chciałem się trochę pobawić, postrzelać z Wami. Wrzucanie wszystkich do jednego wora nie jest chyba dobre, nieprawdaż?

 

6 minut temu, Fotarix napisał:

Co do komentarzy, to była to można powiedzieć bardziej kwestia RP, chociaż nazwanie tak tego nie jest do końca poprawne. Nazwijmy to prostu grą IC, przecież Cię chyba nie uraziłem tym, że nazwałem twoją postać grubasem. 

Mnie oczywiście nie uraziliście no, ale według mojej opinii, chcieliście troszkę się dowartościować.

 

8 minut temu, Fotarix napisał:

Z każdą akcją na DM'ie coraz bardziej powątpiewam w społeczność tego serwera.

Mógłbyś to rozwinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 24.05.2019 o 21:19, Fotarix napisał:

No witam. Odpowiadając Ci od razu co do skrócenia kary, to nie skróciłem jej dlatego aby zamieść sprawę pod dywan. Kara została skrócona dlatego, iż dowiedziałem się od funkcjonariuszy, że nie strzelałeś aż tyle co twoi koledzy, nie zabiłeś nas tylu co twoi koledzy. Jako że przez całą akcję byłem z chłopakami, widziałem co jest pięć. Widziałem jak strzelałeś do nas, strzelałeś do mnie. Odstrzeliłeś nas wiele razy, więc dostałeś finalnie słuszną karę. Ilość 60 minut więzienia jest robocza, modularna. Jeżeli widzę, że zasługujesz na więcej, dostajesz więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin