Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na adrian1252 - oskarżony przez kowaLeKK


kowaLeKK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: kowaLeKK
Nick oskarżonego: adrian1252
Powód skargi: Przeglądanie pojazdów na giełdzie będąc na służbie
Opis zdarzenia:
Przyjechałem na giełdę pojazdów od 250k, po chwili zauważyłem po drugiej stronie pracownika frakcji SAMD. Gracz nagle wbiegł na giełdę i zaczął przeglądać wystawione auta będąc na służbie.
Data zdarzenia: 18:45 2019-05-25
Dowód w postaci ss'ów lub logów: https://imgur.com/hmbeXcc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawda byłem obok gieldy ale nie wchodzilem na nią ponieważ regulamin zabrania, stalem obok (wolno mi) i przez przypadek skoczylem na gielde z powodu laga. Moja wina przepraszam

Na ss widac nawet jak wychodze szybko. To już sie wiecej nie powtorzy, nie bede sie rozpisywal poniewaz kto jest winny sie tlumaczy.

 

Edytowane przez adrian1252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kowaLeKK napisał:

Gracz nagle wbiegł na giełdę i zaczął przeglądać wystawione auta będąc na służbie.

Czm klamiesz jak nie przegladalem i jeszcze przy obecnosci jakiegos gracza, widzialem cie jak biegasz po gieldzie przeciez bym tak nie wszedl gdybys tam byl pomysl.

 

Edytowane przez adrian1252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pobiegłem do cb i napisałem ,,co ju robisz" ty mnie zignorowałeś i dalej patrzyłeś się w stronę giełdy. Po drugie po co chodziłeś cały czas obok murku?. Po trzecie gdy stanąłem w krzakach wybiegłeś i myślałeś pewnie że Cię nie widzę... Wtedy wyszłem i zrobiłem ss jak przeglądasz najbliższe auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wytyczam każdy błąd każdej frakcji? Jest dowód w którym stoisz obok aut przy których stałeś, oglądałeś. Kolejną rzeczą jest to po co w ogóle przyjeżdżałeś na służbie na dodatek bez S2 na giełdę przecież to jest bez sensu. Dobrze wiedziałeś na co się narażasz. Hmm miałem czasem laga Ale gdy skoczyłem to nie leciałem tak daleko jak ty uważasz tylko podskoczyłem w miejscu. Nic nie pisałem? Proszę się przyjrzeć na czat na ss. Bardzo wyraźnie widać, że pisze ,,co ju robić.

Edytowane przez kowaLeKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin