Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Innowacja


ams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, pewnie cześć w was widziała juz ten temat jakiś miesiąc temu, treść samego tematu nie zmieniła się praktycznie wcale, ale pisze go jeszcze raz z racji iż @ZbyK.ggjest już po maturach i może zobaczy ten temat, a moim zdaniem jest to na tyle ciekawe że warto próbować :)

Jakiś czas temu wpadłem na pomysł aby na serwer zaimplementować większe możliwości dot. Tuningu pojazdów a dokładniej szerokości ogumienia i samych felg a z powodu iż bardzo fajny system istnieje już w MTA w opcjach Handlling Editora (hedit) więc tym bardziej nie powinno być większego problemu z wprowadzeniem tego na serwer, poniżej wstawię parę zdjęć pojazdów z normalną szerokością ogumienia i szeroką

Zacznijmy od mojego ulubionego pojazdu w całym GTA, czyli od Bulleta

tutaj widzimy pojazd przed zastosowaniem Tune

iXW8oUb.jpg YqxZ7S4.jpg

 

a tutaj efekt po

mYsmuB1.jpg 4px2z7x.jpg?1

jak widzicie efekt jest może nie wielki na domyślnych felgach, ale robi się bardzo fajny po dodaniu jakiś zmodowanych kół

KDod7Je.jpg S8RvNSk.jpg

 

Pojazdy z tym tuningiem wyglądały by bardziej masywnie i mniej "zabawkowo" ponieważ aktualnie tylko z tym kojarzą mi się pojazdy na serwerze :/

giphy.gif  giphy.gif

 

 

giphy.gif  giphy.gif

 

 

Proszę was o wyrażenie swojej opinij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać w praktyce. Fajnie by bylo gdyby byl silnik diesla, info o pojeździe np : ile ma koni jaki moment obrotowy cos w tym stylu mam nadzieje że ty @ZbyK.gg zobaczysz tą odpowiedź i się zastanowisz. Miłego dnia/wieczoru życzę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin