Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na <SAPD> - oskarżony przez <Toksiko>


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Tobiasz1
Nick: Toksiko
Serial: F521DB6B36318E777DEF5741577B0893
Przynależność do frakcji: -
Opis sytuacji: W dniu 05/25/2019r członek zarządu mianowicie P1teRRR został zbanowany za AFK na służbie. Apelacja gracza toczyła się od 25/05/19 do 05/27/19r, Gracz po odbanowaniu nie poniósł żadnych konsekwencji nawet w apelacji np: zerowanie minut. Przypominając sytuację kiedy gracz Yoshimitsuu dostał bana za AFK na służbie i został on odbanowany w tym samym dniu gracz stracił dodatkowe stanowisko oraz musiał zapłacić karę wyznaczoną przez admina i wyzerować minuty.  Ban był jak najbardziej słuszny więc nie rozumiem czemu członek zarządu nie poniósł żadnych konsekwencji.
Dowody: https://imgur.com/gallery/4Bzy35I


Świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Otóż tak, Yoshimitsuu został pozbawiony stanowiska oraz zostały mu wyzerowane minuty, został również zawieszony, ale nie bez przyczyny nie poniosłem żadnej dla publiczności widocznej kary. Jak można zauważyć administrator, który zajmował się moją apelacją postanowił, że nie wyzeruje mi minut. Skipciu natomiast postanowił, abym wszystkie pieniądze przelał na konto Zebry. Także nie bez kary mój drogi, nie bez kary. (A to, że Yoshimitsowi zostały wyzerowane minuty przez administratora to już kwestia kary właśnie nadanej przez niego).
A tutaj screen'ki co by to nikt się nie przyczepił;

Spoiler

X2dgQtb.png

Spoiler

unknown.png

 

Edytowane przez P1teRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze minutki mamy za sobą więc teraz przejdziemy do tego że nie straciłeś stanowiska które każdy inny gracz w takiej sytuacji by stracił. Nie rozumiem czy jesteś jakimś wyjątkiem że nie straciłeś stanowiska? Każdy gracz powinien być traktowany tak sami jak inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Toksiko napisał:

Dobrze minutki mamy za sobą więc teraz przejdziemy do tego że nie straciłeś stanowiska które każdy inny gracz w takiej sytuacji by stracił. Nie rozumiem czy jesteś jakimś wyjątkiem że nie straciłeś stanowiska? Każdy gracz powinien być traktowany tak sami jak inni.

Podaj mi taki punkt jakiegokolwiek regulaminu.

((Dziwne, że to nie on się o to upomina, tylko Ciebie coś prądem przeleciało jak to zobaczyłeś :)))
 

30 minut temu, Toksiko napisał:

Przynależność do frakcji: -

Czemu nie wpisałeś swojej aktualnej frakcji?

Edytowane przez P1teRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, P1teRRR said:

Czemu nie wpisałeś swojej aktualnej frakcji?

Z frakcji odszedłem parę dni temu/// Pewnie zaległe ogłoszenia i mnie jeszcze z panelu nie wyrzucili.

23 minutes ago, P1teRRR said:

Podaj mi taki punkt jakiegokolwiek regulaminu.

Wy owego punktu w regulaminie SAPD nie macie ale w innych frakcjach można się dopatrzeć o takie punkty :) 

SAMD-

1. Każdy członek frakcji SAMD który zostanie ukarany banem na służbie na okres dłuższy niż 7 dni, zostanie zwolniony dyscyplinarnie.

Rozumiem że macie inny system karania we frakcji ale jak zarząd patrzył by na Ciebie jak na każdego innego członka frakcji to byś nie dostał tylko zerowania minut:). Dla Ciebie zerowanie minut to nie jest żadna kara/nauczka.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Toksiko napisał:

Z frakcji odszedłem parę dni temu/// Pewnie zaległe ogłoszenia i mnie jeszcze z panelu nie wyrzucili.

Wy owego punktu w regulaminie SAPD nie macie ale w innych frakcjach można się dopatrzeć o takie punkty :) 

SAMD-

1. Każdy członek frakcji SAMD który zostanie ukarany banem na służbie na okres dłuższy niż 7 dni, zostanie zwolniony dyscyplinarnie.

Rozumiem że macie inny system karania we frakcji ale jak zarząd patrzył by na Ciebie jak na każdego innego członka frakcji to byś nie dostał tylko zerowania minut:). Dla Ciebie zerowanie minut to nie jest żadna kara/nauczka.

 

 

 

 

 

Sam sobie odpowiedziałeś. Regulaminy innych frakcji nas nie obowiązują tylko ten, który sami posiadamy. image.png.d35ea5d9c7629a37c4b5cd1952394ac6.png

To nie było zerowanie minut tylko przekazanie wynagrodzenia w zamian za odwieszenie Przewodniczącej Komisji Spraw Frakcyjnych :).

Edytowane przez P1teRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, P1teRRR said:

Sam sobie odpowiedziałeś. Regulaminy innych frakcji nas nie obowiązują tylko ten, który sami posiadamy. image.png.d35ea5d9c7629a37c4b5cd1952394ac6.png

To nie było zerowanie minut tylko przekazanie wynagrodzenia w zamian za odwieszenie Przewodniczącej Komisji Spraw Frakcyjnych :).

Widzę że mnie nie rozumiesz... Dążę nadal do odpowiedzi czemu nie zostałeś pokarany tak jak każdy inny gracz który dostałby bana na służbie. Owego punktu o karaniu nie macie więc się nie będę czepiać, ale jak inny członek frakcji dostaję taką samą blokadę konta i jest karany degradacją, zerowaniem minut(on też przelał na konto Zebry żeby było szybciej :)). Więc czemu ty też nie zostałeś pokarany w ten sam sposób? Według mnie jest to nie uczciwe wobec członków będących w owej frakcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, P1teRRR said:

Przeczytaj to co napisałem głośno dziesięć razy, może zrozumiesz.

Najwidoczniej nie zrozumiem i widzę że ty też nie rozumiesz :). Tak jak dążę do odpowiedzi tak jej nie ma więc nie będę się prosił... Czekam na wypowiedź członka KSF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

@Yoshimitsuu został wydalony z Supervisory Staff, zaś @P1teRRR jest aktualnie w Command Staff. Różnica pomiędzy tymi dywizjami jest bardzo duża. Supervisory Staff jest to dywizja zarządzająca działaniami jednostek w grze. Command Staff jest to prosto mówiąc zarząd. Jedną z zasad supervisorów jest brak jakichkolwiek zawieszeń, a @Yoshimitsuu właśnie to otrzymał z banem. W zarządzie nie obowiązują zasady nakazujące wydalania jej członków z zawieszeniami. 

 

Chief Of Police Skipciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy @P1teRRR poniósł jakąkolwiek karę wewnątrz frakcji? Proszę o zamieszczenie stosownego ogłoszenia. W mojej ocenie wpłata na konto RCON nie jest wystarczającą karą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję, że wraz ze zmianą lidera takowe sytuacje nie będą miały miejsca, gdyż krótko mówiąc jest to akt faworyzacji. Dlaczego niby ktoś wyżej postawiony może robić co chce, gdy ktoś z niższym stopniem ponosi konsekwencje? Każdy powinien być traktowany tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin