Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterem .MateuszDafGames.


PolskiCJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

QSuobf1.png

Witam drogich czytelników. W dzisiejszym wywiadzie będziemy mieli okazję porozmawiać z Support'erem @.MateuszDafGames. na temat frakcji TSA, rzeczy które warto wiedzieć oraz troszeczkę o samym Supporcie!

Życzę miłego czytania!


                SHuyAci.png

P- @PolskiCJ

M- @.MateuszDafGames.

 


P: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor PolskiCJ z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś poświęcić chwilę aby odpowiedzieć na moje pytania?

M: Witam z tej strony Przełożony .MateuszDafGames. z frakcji TSA. Z przyjemnością!

 

P: Opowiedz nam trochę o sobie.

M: A więc tak. Mam na imię Mateusz lat 15. Lubię pomagać osobom jak i pracować z nimi w różnych projektach. Interesuję się też wozami ciężarowymi marki DAF.

 

P: Zanim przejdę do innych pytań, wytłumacz czytelnikom od czego pochodzi skrót DAF?

M: DAF to marka wozów ciężarowych którą można dostrzec w grze ETS2 oraz życiu rzeczywistym.

 

P: Okej. Skoro wyjaśniłeś nam skąd pochodzi DAF, a wiemy że też taką nazwę posiadasz w nicku, to opowiedz nam jak powstała twoja nazwa w MTA.

M: Pierwszy wyraz wziął się od imienia, czyli Mateusz. Z DAF'em to raczej nie muszę więcej mówić. Natomiast Games zostało pokazane jako forma "gamera".

 

P: Dlaczego akurat ten serwer a nie inny?

M: Dobre pytanie. Oglądając w dawniejszym czasie filmy na YouTube z Grand Theft Auto San Andreas, dostrzegłem że istnieje opcja grania online. Dzięki filmowi udało mi się dojść na MTA. Na początku grywałem RP serwery, chodź po dłuższym czasie znalazłem grywanie na RP zbyt nudzące. Dlatego też postanowiłem poszukać innych serwerów, tym razem RPG. Po przeszukiwaniu wyszukiwarki udało mi się znaleźć serwer pod nazwą 4Life. Zacząłem pogrywać na nim z swojego starego konta, ale niestety musiałem zrobić sobie przerwę z serwerem.W ten o to sposób jestem na serwerze raz kolejny tylko z nowego konta który niestety posiada dość większe pid niż poprzednie.

 

P: Ciekawą historię za sobą ciągniesz. A powiedz mi jak znalazłeś się w frakcji TSA?

M: Był to rok 2018, gdzieś pod koniec lutego. Kolega napisał mi że jest na tamtą chwilę rekrutacja do frakcji TSA także postanowiliśmy razem zrobić własne podania. Było to moje pierwsze podanie, nie spodziewałbym się odrzucenia, ale jednak po swoim pierwszym podaniu udało mi się dojść w szeregi. Moja cała kariera będąca w frakcji przez rok i jakieś 3 miesiące była dość normalna, chodź zdarzyło mi się odejść z frakcji raz w wakacje tylko po to aby sobie chwilę odpocząć. Po tygodniu na nowo wróciłem do frakcji będąc do dzisiaj.

 

P: Dobrze czym zajmuję się TSA?

M: Frakcja TSA jest przewozem ludzi z punktu A do punktu B. W naszej frakcji posiadamy różne oddziały takie jak Eskorta VIP oraz Transport Lotniczy. Transport Lotniczy polega na transporcie w locie natomiast Eskorta jest bardziej przystosowana dla osób bogatszych. Limuzyna jest wynajmowana na czas określony, gdzie podczas jazdy klientowi sprawiamy przyjemną atmosferę podjeżdżając w różne miejsca i tym podobne oraz duże RP dla osoby korzystającej z usługi.

 

P: Jak dobrze wiemy w waszej frakcji nie ma żadnych szkoleń oraz ćwiczeń. W jaki sposób pozyskujecie wiedzę oraz umiejętności dotyczącej chociażby Transportu Lotniczego lub nawet (i) Eskorty VIP ?

M: W frakcji nie mamy żadnych szkoleń oraz ćwiczeń to prawda, jedyne co jest to jedno spotkanie na którym jest wszystko omawiane. Eskortę oraz Transport Lotniczy można zdobyć gdy osoba będzie pełnoprawnym członkiem frakcji. Obie rzeczy można zdawać od razu od nowego kierowcy. Naukę mogą znaleźć w materiałach do szkolenia która potem mogą być wykorzystane do nauki jeżeli będą chętne osoby do podchodzenia na obie dodatkowe rzeczy.

 

P: To dobrze wiedzieć. Dobrze, opowiedz jeszcze nam o waszych rangach w frakcji, co one dają i od jakiej rangi kierowca może poruszać się innymi pojazdami.

M: Gdy dołączamy do frakcji, kierowca posiada rangę Adept, która jest podczas przechodzenia praktyki i teorii. Adept może się poruszać tylko pojazdami Cabbi. Gdy osoby z rangą Adept zdadzą egzamin, kierowca staje się pełnoprawnym i otrzymuje range Nowy Kierowca gdzie może zacząć swoje podróże pojazdem Premier. Większe rangi dają inne pojazdy, jak i większe wynagrodzenia.

 

W frakcji posiadamy także pojazdy specjalne, niż pojazdy KRD:sOXj6TM.png

Pojazdy Transportera TSA

 Są one od rangi Kierowca Specjalny gdzie pracownik musi mieć wyrobione 1500 minut. Pojazd taki z klientem może jeździć po mieście 120km/h, natomiast bez musi stosować KRD.kKA3wnu.png

Fast Taxi

Pojazdem tym można jeździć od rangi Doświadczony Przewoźnik, gdzie kierowca musi mieć przejechane 4000 minut. 120km/h bez klienta, a z klientem może vmax.AvUMWMr.png

Autobusy

Wykorzystywane do pomocy innym frakcją, przykładowo podczas szkoleń lub różnych wydarzeń na których trzeba przewieźć garstkę ludzi.6oHZwZQ.png

Pojazdy miesiąca

Każdy pracownik może zdobyć ten pojazd posiadając największą liczbę przejechanych minut na służbie. Zasady takie same jak Transporter.PuC7pDe.png

Zarządowe

Tymi pojazdami jesteśmy w stanie przyjrzeć się bliżej pracownikom podczas swojej służby.


    P: Sporo pojazdów posiadacie jak inne frakcje. A co sądzisz na temat uberów na serwerze 4Life? Czy waszym zdaniem są przeszkodzą podczas służby?

M: Czy są przeszkodą nie byłbym tego taki pewien. Gdy podczas służby kierowcy są zajęci lub odpoczywają, uberzy w takiej chwili na prawdę sporo pomagają w transporcie graczy serwera 4Life. Także są przydatni. 

 

P: Odchodząc od TSA. Opowiedz nam krótko o twojej warcie którą pełnisz na serwerze 4Life jako Support.

M: Jak ranga mówi, moim ogólnym obowiązkiem jest pomaganie ludziom w trudnych sytuacjach, czy to na serwerze lub nawet i forum.

 

P: Chciałbyś coś jeszcze od siebie dodać lub pozdrowić?

M: To tak. Na początku chciałbym pozdrowić całą frakcje TSA, ekipę serwera 4Life oraz wszystkich graczy. Jeżeli chcecie dostać się do frakcji TSA, polecam wam o przeczytanie wszystkiego co jest wymagane. Chciałbym abyście pisali swoje podania, niż kopiowali od innych, gdyż można to dość łatwo wykryć, a takie wykrycie może się skończyć waszą nazwą na czarnej liście. RP nie jest specjalnie wymagane jak w innych frakcjach, jedyne co musicie znać to znajomość mapy oraz reszty z materiałów szkoleniowych. Chętne osoby zapraszamy!

 

P: Dobrze, dziękuje bardzo za przeprowadzenie wywiadu odnośnie frakcji jak i samego siebie! Życzę miłej podróży podczas służby.

M: Dziękuję oraz wzajemnie.

Młodszy Redaktor @PolskiCJ

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin