Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

VW Caddy MK1 Typ 14d GTA SA Style by Magulon Motorsport


Kapitan__Bomba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się. sadler z GTA SA ma swój klimat i gdy podmianka zostanie wprowadzona nie wiele graczy będzie kupowac te auta na projekty 

Edytowane przez UlanyKarton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szybki' napisał:

@Mr_Magulon mam pytanie, owa podmianka bedzie obniżana czy coś? Bo Sadler na seryjnym zawieszeniu jak i na up3 stoi strasznie wysoko. 

Nie powiedziałem, że to trafi na serwer. Po prostu jest to prywatny projekt jako sprawdzenie swoich możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, UlanyKarton napisał:

Jest to tylko i wyłącznie moja opinia 

Wiem :D aczkolwiek nie warto pochopnie wyciągać wniosków, ponieważ jest to mój prywatny projekt tak od buta i nie wiem, czy to trafi na serwer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mr_Magulon napisał:

Wiem :D aczkolwiek nie warto pochopnie wyciągać wniosków, ponieważ jest to mój prywatny projekt tak od buta i nie wiem, czy to trafi na serwer :)

Większość twoich podmianek trafia na serwer xD;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin