Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na P1teRRR - oskarżony przez Puszin


Puszin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @P1teRRR
    Data i godzina zdarzenia: 1.06.19
    Pełen opis sytuacji:  Jechała pusta laweta po autostradzie która była ostro zlagowana co zwróciło moją uwagę i 2 znajomych którzy byli ze mną @pluuum  @H4ZE.. Podjechał do nas radiowóz z którego wysiadł @P1teRRR i bez najmniejszego powodu strzelał we mnie jak i również pojazd kolegi w którym nie tylko uszkodził w niewielkim stopniu silnik jak i w moim lecz również w jego aucie przebił oponę (Za którą zapłacił lecz wciąż użycie broni było bezpodstawne). Zostaliśmy oskarżeni o wpychanie lawety do wody, lecz była tak zlagowana że nie zdołaliśmy jej złapać przed wodą po wszystkim pojawił się @AdiK. który wyciągnął ją z wody a mój pojazd został odholowany na parking policyjny. Pojazd został odholowany z powodem ,,utrudniania pracy oraz wpychania lawety do wody'' za kwotę 1500PLN oraz zostałem przetransportowany do więzienia na czas 50m
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/wQPQgay https://imgur.com/a/hMP0GDV

Edytowane przez Puszin
Podałem przez przypadek nie tego pluuuma bo jest jeszcze przez x2 u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Puszin napisał:

Laweta wciąż się toczyła na tym zdj a Pluum odjechał aby go nie staranowała a samą lawetą rzucało tam i z powrotem więc była dość trudna do zatrzymania a na gifie widać jak przebiegam przed lawetę a nie pcham ją od tyłu.

Widać jak ją pchasz od tyłu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób zbędnego spamu tylko edytuj swoje poprzednie odpowiedzi. Otóż mój drogi, powtarzam po raz kolejny i mam nadzieję, że ostatni abyś mógł zrozumieć. Za szkody wyrządzone niesłusznie ODDAŁEM pieniądze, pozdrawiam. A jeszcze coby to wszystko uzupełnić, taki śmieszny obrazek. f2gwOuX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pluuum napisał:

Ten gif w pewnym miejscu się zacina i widać to jak by było to zmontowane.

 

Równie dobrze moglibyśmy Wam udostępnić cały film, ale po co?

A i oczywiście punkciki kolega złapie.

Edytowane przez P1teRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą wiadomość wysłałem zaraz po tym kiedy oddałeś w mój oraz kolegi pojazd niesłuszne strzały, a na gifie widać jak laweta się toczy a ja biegnę sprintem obok niej. Wszyscy dobrze wiemy jak kiepsko radzi sobie synchronizacja mta z pustymi pojazdami u ciebie mogło wyglądać to nieco inaczej niż u mnie, lecz nawet na twoim dowodzie widać że biegnę obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin