Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pozegnanie - DeltaRon/Magik


Gość DeltaRon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem dzisiejszym odchodze od serwera, nie bede sie rozpisywal bo nie mam po co. Wszyscy moi znajomi odeszli wiec nic mnie tu juz nie trzyma...

Poznalem tu duzo osob:

Damian

Limitless

Zebra

Rutek

Norbiczek kochany <3

NeX

ZbyK

Bolec

Oxygeny

i wiele, wiele, wiele innych wspanialych osob! Licze na to, ze kazdy bedzie mnie dobrze wspominal jako dobry rcon! :P

Osiagnalem na serwerze wszystko, nie spodziewalem sie, ze bede tu mial taka range... Przykro mi, ze sie tak stalo no ale coz... spedzilem tu duzo godzin, i nie zaluje...

Dziekuje za wszystko.. za to, ze moglem byc tym rconem. Dziekuje wam wszystkim, ze szanowaliscie moja osobe.. od poczatku na to pracowalem.

Czy wroce? Stoi to pod wielkim znakiem zapytania, napewno nie bez mojej ekipy...

Trzymajcie sie, elo.

 

Na forum raczej bede aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin