Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na deluXe oskarżony przez dvdvd


Dekoder.*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: deluXe
    Data i godzina zdarzenia: Czerwiec 6 godz 21:15 
    Pełen opis sytuacji: Więc tak wbiłem sobie na serwer i jechałem po mojego przyjaciela i po chwili zobaczyłem radiolke sapd chciałem ominąć i jechać dalej i nagle deluXe Wyleciał z zkarętu i wpadłem w niego odrazu zjechałem na pobocze żeby  mógł odjechać i nie żeby czasu nie stracił deluXe Wysiadł i przebił mi 2 opony nie wiedziałem dlaczego skoro przez przypadek w niego wpadłem i odrazu sie odsunołem 
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/YZ5mWeX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Ci wytłumaczyłem, ale oczywiście musisz wzbudzić atencję pisząc skargę.

Po pierwsze, już nie pierwszy raz jakoś widziałem Cię na tym pościgu jak jeździłeś koło nas i utrudniałeś (jakis hotknife tak samo)

Po drugie, skoro pojazdowi uprzywilejowanemu należy ustąpić pierwszeństwa, zwolnić przejazd to dlaczego Ty wyprzedzaleś radiowóz, który jechał w przeciwnym kierunku co do mojego, w skutek czego z pełnym impetem wjechałeś we mnie Buffalo.

Rozumiem, mógł być to przypadek, decyzję o takim działaniu a nie innym w głównej mierze poparło to, że już widziałem Cię na pościgu i się kreciłeś koło nas. Nie będę oznaczał osób, które były na pościgu bo moim zdaniem nie ma takiej potrzeby, a sama skarga jest taka jak 90% skarg - śmieszna i pisana dla zasady z myślą "a może akurat uwale policjanta" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, wszystko jasne. @dvdvd całkowicie pomijam twój brak wzoru w twojej piętnastej z kolei skardze. Skargę mogę odrzucić za sam fakt okłamania w skardze, nie napisałeś o tym, że w momencie rzekomego "taranu", trwał pościg, przy którym utrudniałeś czynności funkcjonariuszom. Dodatkowo wyprzedzałeś sobie jak totalny kozak pojazd uprzywilejowany na krętej drodze, tylko pogratulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin