Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Banner / Avatar / Wizytówka co tylko chcesz!


BasteeK.yt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem! - Od czasu do czasu mi się nudzi i nie mam co robić, dlatego postanowiłem że zaoferuje wam moją pracę, czyli tworzenie Grafik różnych typów. Coś na Grafikach się jednak znam, ale jeżeli chcecie zobaczyć moje pracę to łapcie linka KLIK

Od razu mówię że jeżeli będę miał mało czasu to nie zrobię, ale postaram się. Spamienie mi na wiadomości prywatnej nie pośpieszy procesu, a go opóźni ;)

Wzór:

Rzecz: <Banner / Avatar / Wizytówka / Miniaturka>

Tematyka: <Natura, samochody, miasta, artystyka (napisz z czym ma być związana grafika)>

Kolorystyka: <Napisz na jakiej podstawie kolorów ma być grafika>

Coś od siebie: <Napisz co byś chciał dokładnie w grafice, jeżeli nie chcesz zostaw to pole puste>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz: Avatar i Banner

Tematyka: samochody, Avatar i banner zwiazany ma byc z 4Life 

Kolorystyka: Kolory obojetne tak zeby fajnie wygladalo i pasowalo do avataru. Ale najlepiej jakis kolor pomaranczowy/ciemny niebieski/fioletowy.

Coś od siebie: Jezeli mozna to prosze o zrobienie Avataru i Banneru, Avatar z napisem ,,Miki'' a banner cos w stylu po srodku Napis ,,Miki'' a po prawej i po lewej Zostaw Suba, Like, Walnij dzwona, itp. Z góry dzięki i życzę powodzenia.

Edytowane przez MikiYTONG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MikiYTONG napisał:

Rzecz: Avatar i Banner

Tematyka: samochody, Avatar i banner zwiazany ma byc z 4Life 

Kolorystyka: Kolory obojetne tak zeby fajnie wygladalo i pasowalo do avataru. Ale najlepiej jakis kolor pomaranczowy/ciemny niebieski/fioletowy.

Coś od siebie: Jezeli mozna to prosze o zrobienie Avataru i Banneru, Avatar z napisem ,,Miki'' a banner cos w stylu po srodku Napis ,,Miki'' a po prawej i po lewej Zostaw Suba, Like, Walnij dzwona, itp. Z góry dzięki i życzę powodzenia.

Nie ma sprawy, postaram się zrobić jak najlepszy banner oraz Avatar, cena do 15k, pasuje ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MikiYTONG napisał:

Jezeli banner i avatar mnie zadowoli to moge tyle zaplacic

https://imgur.com/a/hswRG6s - Tak się prezentuje Avatar, możesz powiedzieć co o nim myślisz. W tle jest napis "BasteeK" ponieważ nie zapłaciłeś. Jeżeli ci się podoba mogę zrobić banner w podobym stylu, a jak nie to pomyślimy nad czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mta4life.pl/forums/forum/235-grafiki/ 
Ten dział, ale od tego jest pod forum :)

Ps. Jeśli masz czas to mam pewną propozycje dla ciebie, zapraszam do kontaktu do forum bądź (nawet preferuje) discord Danboss#5356

Edytowane przez Danboss.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin