Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Mumble - problem.


xXmatthewXx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc mumble działa bez problemu na innych serwerach ale gdy łączę się z serwerem 4life wyskakuje to

[23:03:32] Łączenie z serwerem m.mta4life.pl.

[23:03:33] Połączenie z serwerem zostało przerwane z powodu: Zdalny host zakończył połączenie.

Próbowałem praktycznie wszystkiego reinstalowałem kilka razy, resetowałem kompa, nawet odpalałem starszą wersję mumble jednak nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle wpisałeś port lub IP serwera na mumble, upewnij się czy dobrze wpisałeś, albo idź na forum i naciśnij na zdjęcie "Mumble" po prawej stronie, wyświetli ci się komunikat że się otworzy mumble itd to naciśnij OK, jeżeli nie będzie działało to wtedy nie wiem co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wchodziłem przez to zdjęcie ale dziś się coś ruszyło bo zamiast odrazu wyskakiwać to to wyskakiwało mi że serwer posiada certyfikat który nie przeszedł weryfikacji wyskoczyło mi to paręnaście razy i za każdym razem akceptowałem żeby łączyło ale w końcu wyskoczył ten sam błąd co wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin