Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na flex. - oskarżony przez Mruwix


Mruwix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: flex.
    Data i godzina zdarzenia: ok. 10:52 - 11:05
    Pełen opis sytuacji: Typ mnie zatrzymal i potem mowi 2x przyjmujesz mandat mowie tak i mowi czy mam gotowke przy sobie ja mowie ze zarobie ale i tak sie na komisariacie placi i mowi no to 1400 zl. Dobra mowie ostatni raz mu bo znowu sie pyta przyjmujesz mandat mowie Tak, przyjmuje mandat! on mowi no to masz gotowke przy sobie?. Ja mowie co ja mam moze tobie zaplacic XD. Potem mu mowie jak wystawic mandat a on dalej brnie przyjmujesz mandat?. Ja mowie cpales cos czy co. I nie odpowiedzial mi na pytanie jak sie wystawia mandat i wsadzil do wiezienia.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi serwerowe a ssy: https://imgur.com/a/MSMVk0D

Edytowane przez Mruwix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I flex.

W dniu 08.06.2019 od godziny ok. 10:30 patrolowałem teren SA, a dokładniej mówiąc miasto San Fierro jednostką Premier Police Interceptor. W pewnym momencie zauważyłem jak osoba, która mnie oskarżyła zaczęła skracać czarnym Clubem po trawniku tuż obok autostrady obok dzielnicy Doherty. Gracz „stuntował" oraz jak wcześniej wspomniałem skracał. Postanowiłem go zatrzymać, zrobiłem to należycie, według zasad. Tuż po wysłaniu do gracza powiadomienia o zatrzymaniu gracz podążał za radiowozem, którym kierowałem. Po wyjściu z radiowozu podszedłem do zatrzymanego, w celu skonfrontowania. Podałem powody zatrzymania, na co gracz powiedział słowa podobnych, które teraz zacytuje: „To nie moja wina, to kot mi łaził po klawiaturze". Dla mnie to było już zniewagą, próbą ucieknięcia od popełnionych czynów. Na w/w cytat odpowiedziałem: „a mi pies:)", po czym gracz odparł w sposób, taki, który uznałem za obelgę, ponieważ to mnie nazwano tym „psem". Poprosiłem dokumenty od gracza, w celu sprawdzenia w komputerze danych, na temat jego przewinień. Gracz nie posiadał żadnych wpisów. Postanowiłem za popełnione wykroczenia ukarać zatrzymanego mandatem, pierw za samo skracanie oraz stunty pojazdem. Gracz nie oddawał szacunku w stosunku do funkcjonariusza, postanowiłem dodatkowo doliczyć do mandatu zniewagę funkcjonariusza. Gracz dowiedziawszy się o dodatkowej opłacie za mandat zaczął zachowywać się niekulturalnie (przeklinać etc.). Pytałem się gracza wielokrotnie o przyjęcia mandatu, lecz gracz uciekał od tego lub mówił że "dorobi". Niestety, jeśli gracz nie miał pieniędzy przy sobie, ani w banku to musiałem skierować zatrzymany pojazd na parking policyjny za połowę kwoty mandatu, a samego gracza do więzienia na odpowiednią ilość minut (100 zł mandatu = 1 minuta). Warto wspomnieć, że gracz „straszył" mnie administracją, wypominał mi, że nie potrafię pełnić funkcji funkcjonariusza policji oraz nie jestem zaznajomiony z regulaminem frakcji, do której należę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznaczyłem Ci mandat na podstawie poniższych powodów:

  • Jazda na skróty.
  • Stunty pojazdem.
  • Zniewaga funkcjonariusza publicznego na służbie.
  • Całkowity brak kultury.

Łącznie wyszło 1400 PLN, nie posiadasz mnożnika, więc kwota wyszła identyczna jakby podliczono ją z tego działu.

 

Edytowane przez flex.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin