Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KoumQuat - oskarżony przez KosaPompa


KosaP1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: KosaPompa
Login z serwera:KosaPompa
Nick osoby oskarżonej:KoumQuat
Powód napisania skargi:Nie znanie praw SPAD 

Przybliżona data zdarzenia:9.06.2019
Dowody:nie mam ponieważ zostałem wyrzucony z gry 
Opis sytuacji: Jechałem sobie pana z SAPD KoumQuat miał jakieś lagi i cofki wiec wyprzedzałem Taxi a ze on mi sie pokazal przed maska wraz drugim graczem i probowalem jakos ratowac sie i ich wiec uciekal na krawężnik 
Coś od siebie:Ja po prostu powiedziałem swoje prawa a ten pan powiedział że nie chce odgrywać  rp moim zdaniem powinno byc tak pouczenie mandat i dopiero zabierać prawko a nie odrazu :D
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:nie mam ponieważ zostałem wyrzucony z gry 

Wklejam za KosaPompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dobra, nie ukrywam że miałem spory problem ze zrozumieniem tej skargi, ale chyba się udało.. Tak, czy inaczej przed następnym takim "wybrykiem", bo oficjalną skargą tego nie można nazwać zerknij na jakąś stronkę z poradami dotyczącymi stylistyki.

(…) zostałeś przeze mnie zatrzymany po tym jak zmieniłeś pas ruchu bez użycia kierunkowskazu zajeżdżając przy tym drogę innemu kierowcy.. Pięknie się zatrzymałeś, cała kontrola przebiegła pomyślnie - zostałeś pouczony.( https://imgur.com/a/h6gKBW5 )

Chwilę później byłem przez Ciebie prowokowany do pościgu, jednak nie miałem zamiaru podejmować wobec Ciebie żadnych czynności.. Najzwyczajniej myślałem, że Ci przejdzie - niestety, myliłem się. Zajście może potwierdzić @Iguana, był obecny przy tej sytuacji.. Zresztą chwilę później rozpocząłem za Nim pościg, hah.. Po zakończonym pościgu, powróciłem do patrolowania.. po krótkiej chwili zauważyłem Ciebie - znowu zacząłeś świrować. Postanowiłem, że tym razem nie pozostawię tego "bez komentarza" ( biorąc pod uwagę fakt, iż nie było to Twoje pierwsze, a nawet drugie popełnione głupstwo ).. Zatrzymałem Cię ponownie.. Tym razem już nie było miło, pomimo moich próśb o opuszczenie pojazdu, nie reagowałeś, więc postanowiłem że Cię z tego pojazdu wyszarpię.. Co dalej? Płacz i "prawnicza gadka" ( https://imgur.com/a/yFGQXKo ). Chwilę później odebrałem Ci prawo jazdy.. Tyle ode mnie!

Police Officer II KoumQuat

 

 

Edytowane przez KoumQuat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin