Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na D@mian- Oskarżony przez erykowski900


Dimitri*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @D@mian
    Data i godzina zdarzenia: 09.06.2019
    Pełen opis sytuacji: Zacznynamy rozpiske. A wiec siedziałem  sobie na strefie DM w tunelu niedaleko East Beach, co prawda moze i celowałem w strone wyjścia z tunelu ale nie miałem zamaru strzelać do nikogo, wtedy podjechał do mnie d@mian po czym strzelił do mnie z paralizatora, zakuł w kajdanki, wsadził do radiowozu, następnie zawiózł do więzienia w dillimore na 60 minut za ostrzał SAPD. Pragne poinformować iż nie było mnie przy ostrzale SAPD gdy strzelali na GS siedziałem tylko na kanale Mumble 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia.
✔ Powód: Ostrzał DM
✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 60 minut/y

Wiem że to tylko logi ale sądze ze to więźienie jest nie sprawiedliwe i nie powinno sie wogole wydarzyć to wyszystko z mojej strony, dobranoc.

  Ja, Erykowski900 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez erykowski900
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wzoru nie zadziwiło mnie to bo nie ty pierwszy, tutaj Ci pomogę VV
 

Spoiler

AIOsgQP.png

Zacznijmy od tego że na zatrzymanie Ciebie nie miałem żadnego wpływu, było to polecenie wyższego stopnia a mianowicie Sandpowera który latał policyjnym maverickiem na rozpoznanie terenu w okół DM, widząc Ciebie w kanałach wydał polecenie zatrzymania - a jak wiadomo kiedy wyższy stopień coś mówi bo zna się bardziej od Nas i jego staż we frakcji jest większy to zapewne słuchamy się go, a chociaż tak jest w SAPD - @SandPower kazałeś mi go aresztować a ja wykonałem Twoje polecenie, więc zostawiam Ci mikrofon a sam się oddalam za scenę tej skargi, miłego wieczorku
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem helikopterem wraz z jednostką S. W.A.T nad strefą, zauważyłem jak z niej wyjeżdżasz, w tym czasie zapytałem na kanale czy strzelałeś do nas - @TheArasik.Odpowiedział, że tak więc wydałem polecenie by cie zatrzymano. 

Resztę powie ci wyżej wymieniona osoba. @TheArasik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem panie @SandPower . Było tak, ja miałem robić jako awaryjna ucieczka dla ekipy, nie miałem najmniejszego zamiaru do was strzelać a tylko czekałem na ewentualną ucieczkę nie było mnie na Patelni Ganton ani nigdzie w pobliżu jedyne miejsce gdzie byłem to niżej wymienione miejsca:

-Pod mostem autostrady

-tunel wyjazdowy w strone East Beach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Dziwnym trafem z twojego kierunku padały strzały w naszą stronę. Jak sam przyznałes celowałeś do nas, więc jeżeli ja kogoś nie widziałem, a obrywałem z tamtego kierunku to logiczne, że uznam iż to od ciebie obrywam. Tego stwierdzić nie mogę, gdyż nie nagrywam akcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w realnym życiu jeżeli jakiś zbir stałby na strefie realnego zagrożenia z wycelowaną bronią w funkcjonariuszy, oni zastanawialiby się, czy on aby napewno strzelał? Czy on aby napewno kogoś zranił? Nie, nie zastanawialiby się, bo ten zbir mógłby za chwile otworzyć w ich stronę ogień. Musicie zrozumieć, ze kiedy jesteście sobie na dm’ie z ekipą, która w zamyśle ma odparcie policji, rozstrzelenie jej, to nawet jeśli teoretycznie nie oddałeś strzału, przy złapaniu możesz być wzięty za strzelca. W tej sytuacji nie mam podstaw, aby orzec twoją bezkarność, a zarazem winę funkcjonariuszy, tak więc skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin