Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafiki by Nejmix


kvmykk.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce dorobić trochę pln na serwerze więc zrobię parę grafik za drobną opłatę :D Profesjonalnym grafikiem nie jestem, ale coś tam skleić potrafię, ostatnia praca w spoilerze!

Spoiler

LxYFyAn.png

Jak to wygląda? Piszesz wg wzoru, co chcesz otrzymać. Ja odpisuje ci na pv cenę, oraz jeśli się zgodzisz od razu zaczynam robić grafikę! Kwota jest zależna od ilości, i poziomu wykonania! Po wykonaniu (max 48h) wysyłam ci pracę na pv, a ty przekazujesz mi PLN na PID, ew. jeżeli będę na serwerze wysyłasz je do mnie! 

Wzór:

NICK:

GRAFIKA:

TEMATYKA / CO MA BYĆ NA GRAFICE:

COŚ OD SIEBIE: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak off-topic - dałeś swoją ostatnią prace w spojlerze, lecz nie jest to twoja praca w 100% bo zamysł tej pracy jest wykonany przez "Seso" (spojler). Wstawiając to na forum powinieneś dodać, że wzorowane (lub edytowana praca z template) na tym co dodałem w odnośniku.

 
Spoiler

 

W razie pytań - pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin