Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SA. Road Assistance - oskarżony przez Zeter3k


Zeter3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Zeter3k
Nick: Zeter3k
Serial: 62DB23E76682EAFC57557FD44E956002
Przynależność do frakcji: SARA ( 20 minut temu )
Opis sytuacji: Więc tak, ok. godz. 13 wbiłem na serwer żeby pójść na służbę. Po tym jak poczekałem 20 minut aż pobierze się 10 mb plików serwera to zobaczyłem że mój ping jest dość wysoki ( nie wiem czy można to jakoś sprawdzić ale są świadkowie którzy to potwierdzą ). Nie mogłem wbić na szkolenie a nie miałem jak powiadomić frakcji o moich problemach z łączem internetowym. Jak 20 minut temu ( teraz mój internet jest już stabilny ) wbiłem na serwer chciałem napisać do jakiegoś członka zarządu frakcji na Discordzie i w MTA ale tylko Sedzik mi odpisał. Gracz michael789 powiedział mi żebym napisał do Głównego inżyniera Hyak'a ale inny gracz polecił napisanie do KSF.
Dowody: Jedyne co mam to logi z tego całego zajścia jak wbiłem na serwer. Internet był tak niestabilny że nawet nie mogłem napisać wiadomości że nie będę na szkoleniu.

 

[2019-06-14 13:06:21] [Output] : Bober1337 [230]: 800 pingu


Świadkowie: @Bober1337 był przy tym jak wbiłem na serwer i jeszcze jakoś mój net się trzymał ( 800-900 pingu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady to zasady.

Zostałeś wydalony z frakcji za przekroczenie maksymalnej ilości nieobecności nieusprawiedliwionych na spotkaniach.

Jeżeli miałeś problemy z internetem - no cóż, każdy je bywa, my z tego powodu nie będziemy szli Ci na rękę. Jeżeli mielibyśmy to zrobić w stosunku do Twojej osoby, to również musielibyśmy rozpatrywać inne powody.
Zatem musielibyśmy nagiąć zasady, których się trzymamy, a to nie stanie się do póki to ja jestem liderem.

Poza tym byłoby stratą czasu weryfikowanie autentyczności Twojego wytłumaczenia.

Edytowane przez Hyak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin