Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dodanie aut do salonów.


Karafik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wpadłem na pomysł, żeby napisać posta odnośnie zwrócenia aut znowu do salonów, ponieważ długo już nie ma. Wydaję mi się, że jeśli będzie dużo 4like to administracja Rcon to zobaczy i podejmą działania w tym kierunku.

Zgadasz się? - zostaw po sobie 4like'a, a zwiększy to szansę na przywrócenie aut. 

(Oczywiście jest to moje przypuszczenie więc nie wiadomo czy to coś da.lecz warto próbować.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślę, że warto wspomnieć o salonie w LV, i nie chodzi mi tu o zwykłe dodanie infernusa itp, bo dość często jest to aktualizowane.

Opis tego salonu mówi, że możemy w nim zakupić auta elektryczne. No cóż, takowe się tam nie zjawiają. Myślę, że fajnie by było móc zakupić sobie elektryka.

Oczywiście to tylko moje zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, PerkuleZ. said:

Myślę, że warto wspomnieć o salonie w LV, i nie chodzi mi tu o zwykłe dodanie infernusa itp, bo dość często jest to aktualizowane.

Opis tego salonu mówi, że możemy w nim zakupić auta elektryczne. No cóż, takowe się tam nie zjawiają. Myślę, że fajnie by było móc zakupić sobie elektryka.

Oczywiście to tylko moje zdanie.

 

To już nie jest salon elektryczny tylko salon premium xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin