Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

"Moje prace graficzne" - Vesperek


TiAmo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje prace graficzne

Cześć! Chcę wam zaprezentować moje prace graficzne (3 plakaty). Zapraszam do szczerej oceny! Przyjmuję na klatę wszystkie opinie i lecę dalej w tym kierunku!

VZzQKoy.png                              IByiUFt.png

 

u1jKM18.png                              Avo5Fpo.png

 

Bb32zZr.png                               S0f2KQt.png

Edytowane przez Vesperek
@Aktualizacja (dodanie kolejnej pracy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? 

Wszystko jest pomieszane , kolory nie dobrane jednolito. Wszystko się różni. Staraj się dawać odpowiednie czcionki oraz kolory do pracy. Nie rób ,tak ,że  napis ma  być rozwalony na całym zdjęciu. Pokaż piękno zdjęcia. Nie rób tęczy z jednej pracy , zrób jednolity kolor np niebieski.

Ja tak zrobiłem w swoim awatarze i wyszło tak

Do mnie to jest 4/10. Ale dam plusika , za czas spędzony nad tym.

 

16459456.600000005_chuj.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jednemu może praca wpaść w gust, a drugiemu nie. Nie trzeba się kłócić o jakieś kolorki ;3 Nie jestem profesjonalnym grafikiem. Tylko tak w wolnym czasie coś wykminiam. Robię pracę tak jak mi wpada w gust i jak ja to widzę ;p Ale moim zdaniem kolorki w niektórych pracach są bardzo dobrze dobrane. No ale to szczegół nie każdemu wpadnie w gust owa praca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, arabPL napisał:

@mq. Jeżeli do Ciebie biały napis do kolorowego zdjęcia jest dobrany , to weź się nie odzywaj już :)

Nie zabronisz mi się nie oddzywać - jeżeli dalej chcesz prowadzić ze mną dyskuje, zapraszam na pw.

Co do koloru białego, jest to najbardziej uniwersalny kolor i pasuje do wszystkiego, wiec "biały napis do kolorowego zdjęcia jest dobrany , to weź się nie odzywaj już" tu nie są kolory "róż,zieleń i kolor żółty" gdzie by nie pasowało - w miare jednolite i biały kolor odpowiednio pasują do tego. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na temat kolorów - pw.
Tyle mam do dodania, miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2019 o 14:50, arabPL napisał:

Szczerze? 

Wszystko jest pomieszane , kolory nie dobrane jednolito. Wszystko się różni. Staraj się dawać odpowiednie czcionki oraz kolory do pracy. Nie rób ,tak ,że  napis ma  być rozwalony na całym zdjęciu. Pokaż piękno zdjęcia. Nie rób tęczy z jednej pracy , zrób jednolity kolor np niebieski.

Ja tak zrobiłem w swoim awatarze i wyszło tak

Do mnie to jest 4/10. Ale dam plusika , za czas spędzony nad tym.

 

16459456.600000005_chuj.png

Nie żeby coś ale sam wysyłasz jakiś avatar gdzie jest od uja efektów w słabej rozdzielczości XDD , Czasami w pracach potrzebny jest kontrast , kolory są źle dobrane ? mylisz się ciemne kolory z złotymi , bardzo dobrze ze sobą współgrają .Moim zdaniem prace 6.5/10 .Rgb do poprawy, zawsze w plakatach ceniłem jakiś wektor może spróbujesz ?? @arabPL z tego co widzę po twojej pracy stwierdzam ,iż jesteś początkującym grafikiem .PROSZĘ CIĘ jeżeli nie jesteś pewny swojej wypowiedzi to nie komentuj . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin