Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodze :( /ursusC360


ursusC360
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim to przeczytasz skontaktuj sie z lekarzem bądź farmaceutą gdyż każde słowo zagrażą twojemu zyciu lub zdrowiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam. Z tej strony ursusC360. Niestety ale z wielkim żalem muszę odejść z serwera. Nie odchodzę na minuty,godziny,dni,tygodnie,miesiące tylko możliwe że na zawsze. Myślałem ze gdy wróce po naprawie komputera to coś sie zmieni. Czy sie zmieniło na lepsze/gorsze trudno mi to powiedzieć ale z moich obserwacji niestety muszę powiedzieć ze może kiedyś serwer upadnie. 

Zbytnio niechce sie rozpisywać bo to nie ma sensu ale zarazem pisze prawdę ale wiedząc ze pewnie tu juz nie wróce to dostane bana za to co napisze niżej.

A teraz napisze dwie grupy za które na serwerze mi sie grało fajnie oraz które mnie zniechęciły do niego. 

+

Chciałbym podziękowac obecnej administracji za stworzenie jednego z topowych polskich serwerów RPG.

Za te super administracje o której nigdy nie zapomne.

DES,SAPD,SAMD za super akcje.

TSA za podwożenie mnie.

Graczom za to że mnie doceniali,wyzywali XD i dzieki nim chciało sie grać.

-

I pewnie za to co teraz tu napisze dostane bana.

Wszystkie te plusy wymienione niżej psuje jedna osoba. Niestety musze to powiedzieć ale jest nią kasia. Przez mój czas gry załwazyłem ze jest faworywazja. Gdy inny supporter,admin dostaje kare,zawieszenia za popełniane czyny to kasia niestety nie.

Mógłbym pisać i pisać ale to nie ma sensu.

Lubisz ursusy?Lubisz grać zemną????

Zapraszam na moje GG i FB podane niżej.

Tam sie dowiesz dlaczego odszedłem oraz gdzie mnie spotkasz. Zapraszam do dodawania mnie do znajomych i pisania zemną.

GG-57560688

FB-https://www.facebook.com/kacper.rej.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin