Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o grafikę: Suszek*


suszek.drip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Suszek*

Rodzaj pracy: Avatar

Wymiary: Takie typowe na avatar 400x400 czy cuś

Tematyka:  Fajne byłoby z tym https://imgur.com/ffhqVc7 a jak już coś innego to przejrzysta schludna i prosta praca.

Dodatkowe informację: Nick musi być ( Suszek* ) a waga max 0,1MB

Sposób wynagrodzenia: Pieniądze na serwie (kwota do dogadania)

Edytowane przez Suszek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodowym grafikiem się nie nazwę..

  Ale bardzo chętnie wykonam dla ciebie owy Avatar. Niestety nie mogę go zrobić od tak, bo będzie on rysowany oraz proces tworzenia czegoś takiego to dobre 5 godzin roboty. Portfolio znajdziesz na Instagramie oflafdraws

  Jeżeli będziesz zainteresowany pisz

do mnie. Cena będzie ok. 15k PLN na serwerze. Tutaj daje swoje portfolio:

*Z góry mówię, że kradzież tych prac będzie mogła wiązać się z nieprzyjemnościami*

IMG_20190620_132045_743.thumb.jpg.cd6fb46653c690ebcec4c1b94c86d942.jpg

IMG_20190622_231111_132.jpg

IMG_20190620_154109_951.jpg

Edytowane przez Oflaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Oflaf napisał:

2 minuty roboty (bo minutę odpala się jakikolwiek program graficzny) i poproszę 5k PLN.. Nie potraficie ludzie nic zrobić samemu?

No nie do końca :)
Na początku musiałem zmienić całą kolorystykę obrazka, co trwało jakoś 10 minut. 
Potem musiałem dobrać gradient do napisu, i samo bawienie się z gradientami trwało również 10 minut. 
Potem pędzlem przejechałem po różnych kątach, włosach i liniach wilka żeby niektóre jego części odstawały, na przykład "kolczyki" czerwone które ma w uchu. 

A tak po za tym, to o co masz ból du*y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, BasteeK.yt napisał:

No nie do końca :)
Na początku musiałem zmienić całą kolorystykę obrazka, co trwało jakoś 10 minut. 
Potem musiałem dobrać gradient do napisu, i samo bawienie się z gradientami trwało również 10 minut. 
Potem pędzlem przejechałem po różnych kątach, włosach i liniach wilka żeby niektóre jego części odstawały, na przykład "kolczyki" czerwone które ma w uchu. 

A tak po za tym, to o co masz ból du*y?

  Bo przerobiłeś cudzą pracę.. 

I jeszcze jakbyś zrobił to z głową, dobrał lepszy font, zmienił światłocień, ale nie.. Ty zrobiłeś to totalnie z du*y (przynajmniej to tak wygląda) i prosz o 5k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Oflaf napisał:

  Bo przerobiłeś cudzą pracę.. 

I jeszcze jakbyś zrobił to z głową, dobrał lepszy font, zmienił światłocień, ale nie.. Ty zrobiłeś to totalnie z du*y (przynajmniej to tak wygląda) i prosz o 5k 

Haha, font to każdy ma inny gust kolego. Suszek pisał że chciał prostą prace, więc wybrałem dla niego prostą czcionkę, nie wiem czemu ty nadal nie rozumiesz. Widać że nie rozumiesz wiele rzeczy, gracz pisał że by chciał Avatar z napisem Suszek, najlepiej na zdjęciu który wysłał a ty mu dajesz ofertę żeby namalować jakieś coś. Nałożyłem kolory na pracę, które moim zdaniem pasowały perfekcyjnie. Nie wiem czemu ty się mnie czepiasz, zaoferowałem za swoje logo 5k i gracz się na tą cenę zgodził, gdyby chciał to by odrzucił moją propozycje lol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin