Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Groot, oskarżony przez mvrcin.


mvrcin777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: mvrcin.
Nick osoby oskarżonej: @Groot
Powód napisania skargi: Owy pracownik nieprawidłowo odholował pojazd z parkingu na kopalni. Napisałem mu, iż tak można, niestety niezbyt kulturalnie, ale mniejsza. Pracownik odpowiedział, że nie można i "zaraz napiszę reporta". Skarga jest za niby błahostkę, sam jednoślad nie jest mój, lecz nie jest to uczciwe dla właściciela tego pojazdu.
Sam kiedyś dostałem za takie coś skargę, lecz tamto było dobrze odholowane.
O skardze mówi punkt taryfikatora: ● Na jednym miejscu parkingowym może być zaparkowany jeden samochód lub maksymalnie dwa jednoślady/quady. W przypadku zaparkowania większej ilości, pracownik ma prawo odholować najkrócej stojące pojazdy z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'. 

Dowody: https://imgur.com/a/hpCnXLv - na ss'ach nie uchwyciłem dokładnego momentu wzięcia pojazdu na lawetę, lecz owy jednoślad stał obok Faggio widocznego na zdjęciu.
Dodatkowo zamieszczam logi jak informowałem pracownika, że pojazd może tak stać, jak już w/w w niezbyt kulturalny sposób, ale to zrobiłem.

Spoiler

[2019-06-17 17:55:53] [Output] : mvrcin. [237]: tak moze byc - poinformowałem, że pojazd może tak stać.
[2019-06-17 17:55:55] [Output] : mvrcin. [237]: XDDD - niepotrzebny komentarz z mojej strony.
[2019-06-17 17:56:04] [Output] : Groot [92]: nie moze - Hm.
[2019-06-17 17:56:05] [Output] : mvrcin. [237]: bo albo 2 jednoslady, albo pojazd - Ponowne informowanie.
[2019-06-17 17:56:10] [Output] : mvrcin. [237]: regulamin byl czytany - Eh, taryfikator, następny niepotrzebny komentarz.
[2019-06-17 17:56:19] [Output] : Groot [92]: nie przeszkadzaj bo report' - Y?
[2019-06-17 17:56:25] [Output] : mvrcin. [237]: ale ja ci mowie jak jest - No też takie niekulturalne. 
[2019-06-17 17:56:28] [Output] : mvrcin. [237]: czlowieku - To jeszcze bardziej.
[2019-06-17 17:56:30] [Output] : Groot [92]: ok - Ok, pracownik wziął motocykl na lawetę i odjechał.

 

Edytowane przez mvrcin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin