Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Props - oskarżony przez Fotofoszek


Romek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Props
    Data i godzina zdarzenia: 20:08 - 20:25
    Pełen opis sytuacji: Jechałem przez San Fierro, nakazał mi się zatrzymać @Props oraz @romeg.redd. Mieli wypadek na flint county przy moście między easter bay chemicals, a the panopticon. Następnie pojechałem do Las Venturas, gdzie nikogo za mną nie było i był CODE 100, poszedłem wraz z @Yuno. na giełde, następnie wróciłem do pojazdu i jechałem w stronę DM a była to godzina około 20:18. Stał jeden radiowóz blokujący drogę, jednak myślałem że to po kogoś innego - w końcu nikt nie nakazał mi się zatrzymać, a ostatni nakaz był o godzinie 20:08 przed wypadkiem funkcjonariuszy. Jadąc do Los Santos nikt za mną nie jechał, nikogo nie widziałem. Gdy byłem w Los santos była już godzina około 20:22, ,nastepnie musiałem iść na kolację, więc zaparkowałem admirala na strefie DM i poszedłem skonsumować. Gdy wróciłem o 20:30 mój pojazd był na parkingu policyjnym oddanym na polecenie funkcjonariusza @99pkt z powodem: Po pościgu.  Gdy się go spytałem o co chodzi napisał że przyjechał na końcu i mam napisać do kogoś innego. Przypominam jeszcze raz że ostatnie nakazanie mi się zatrzymać było o godzinie 20:08, a ja nie widziałem żadnego funkcjonariusza przy strefie DM.  Funkcjonariusz Props pisał mi że za mną jechali, jednak jeśli tak było prosiłbym o jakiś materiał - jeżeli go macie. Jedyna moja prośba to zwrot sumy za którą jest pojazd, w końcu was zgubiłem, a wy nie wznowiliście pościgu, a to że pisaliście mi że za mną jechaliście nie jest dla mnie wystarczającym dowodem, w końcu nikogo nie widziałem jadącego za mną.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/44kynAI

 Ja, Fotofoszek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Edytowane przez Fotofoszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to tak.. od czego tu zacząć, rozpocząłem za tobą pościg razem z @romeg.reddtuż przy Hashburry, pościg się ciągnął dość długo, wjechaliśmy do Blueberry gdzie postanowiłeś sobie odwalać, skacząc po różnych górkach jazda po terenach, i tak dalej - mówiłeś że miałem wypadek? Błąd, wpadłem w poślizg gdzie nadal za tobą leciałem. Jechałem za tobą aż do Las Venturas, gdzie zgubiłem ciebie koło The Strip, dobra CODE 100 lecz nadal prowadziliśmy działanie. Ktoś ciebie zobaczył po pięciu minutach koło Lotniska Las Venturas, akurat jak kierowałeś się w strone Los Santos, dobrze wiedziałeś że byłem poszukiwany więc przystąpiłem do zablokowania drogi. Pościg aż ciągnął się do Los Santos, aż do DM gdzie postanowiliście się schować, szukaliśmy was gdzie akurat znaleźliśmy was pojazd tuż obok Bloków Panopticon obok Idlewood ale wy postanowiliście wyjść z serwera, jak iż znaleźliśmy wasz pojazd to poleciał na Parking Policyjny, to nie ja wystawiałem kwotę za pojazd i  nie pamiętam kto dokładnie

 

Tyle ode mnie.

Edytowane przez Props
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jazda po bezdrozach majac offroadowe opony przystosowane do takiego terenu to odwalanie. Oprocz tego wiedzialem ze bylem poszukiwany, ale nikogo nie bylo, nikt nie nakazal mi sie zatrzymac. Nie widzialem was juz od tego mostu jak mieliscie ten poslizg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Props napisał:

Dobra, to tak.. od czego tu zacząć, rozpocząłem za tobą pościg razem z @romeg.reddtuż przy Hashburry, pościg się ciągnął dość długo, wjechaliśmy do Blueberry gdzie postanowiłeś sobie odwalać, skacząc po różnych górkach jazda po terenach, i tak dalej - mówiłeś że miałem wypadek? Błąd, wpadłem w poślizg gdzie nadal za tobą leciałem. Jechałem za tobą aż do Las Venturas, gdzie zgubiłem ciebie koło The Strip, dobra CODE 100 lecz nadal prowadziliśmy działanie. Ktoś ciebie zobaczył po pięciu minutach koło Lotniska Las Venturas, akurat jak kierowałeś się w strone Los Santos, dobrze wiedziałeś że byłem poszukiwany więc przystąpiłem do zablokowania drogi. Pościg aż ciągnął się do Los Santos, aż do DM gdzie postanowiliście się schować, szukaliśmy was gdzie akurat znaleźliśmy was pojazd tuż obok Bloków Panopticon obok Idlewood ale wy postanowiliście wyjść z serwera, jak iż znaleźliśmy wasz pojazd to poleciał na Parking Policyjny, to nie ja wystawiałem kwotę za pojazd i  nie pamiętam kto dokładnie

 

Tyle ode mnie.

Przyjmuje tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin