Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Szczere i prawdziwe. Żegnam was.


Khalifa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh niestety na każdego przychodzi czas raz wcześniej raz później wiele godzin przegrałem na tym serwerze, były to zabrane godziny z mojego życia. Odchodzę z platformy mta ponieważ pewien człowiek mi uświadomił, za co mu jestem wdzięczny że świat nie kręci się tylko wokół komputera. Komputer już dostatecznie zepsuł mi życie mam przez to wade wzroku. Chce to zmienić chce wyjść do ludzi porozmawiać a nie tylko komputer i elektronika. Przerosło mnie to już, ostatecznie może czasami mnie znajdziecie na serwerze. Bardzo chce podziękować osobom takim jak : 


 


Pyzatekk- Dziękuje ci za to że dzięki tobie zrozumiałem co jest najważniejsze. Ostatnie dwa tygodnie były najlepszymi tygodniami moimi spędzonymi w całej karierze MTA. Mam nadzieje że będę z tobą utrzymywał stały kontakt. Jestem naprawdę wdzięczny tobie. Życzę ci aby twoje życie prywatne było jak najlepiej pielęgnowane przez ciebie samego.


 


Bartecky- Dziękuje że dałeś mi szanse w DES.


 


Szach- Jesteś moim ulubionym szkoleniowcem ;).


 


HSDF- Zawsze chętny na wyjazdy ;).


 


Robek- Dziękuje że jesteś zawsze szczery.


 


KNX- Tobie dziękuje za to że zawsze byłeś na serwerze i byłeś w stanie mi pomóc o każdej porze dnia.


 


Answer- Dziękuje ci za to że próbowałeś ze mną stworzyć Noisy.


 


Ursus- Zawsze wiedziałeś co trzeba zrobić na wypadku czy skoczku za co jestem ci bardzo wdzięczny.


 


Scyrix- Dzięki bracie że mnie przyjąłeś do Stay FM.


 


Dziękuje całym DES'ą za to że wspierali mnie na każdym kroku.


 


Dziękuje służbą mundurowym za wszystkie akcje.


 


Dziękuje również administracji serwera za to że mogłem tu pograć.


 


Dziękuje graczom którzy nie raz mi pomagali.


 


To by było na tyle proszę byście dla mnie wysłuchali te dwie nutki :


 




 


 


 


 


 


 


Pozdrawiam was i życzę miłej gry Khalifa.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin